20.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κλήσεις σε απολογία και ποινές από την ΕΠΣ Πειραιά και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 & 4/6) στις υποδομές

Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΠΣ Πειραιά σχετικά με κλήσεις σε απολογία και ποινές σε παίκτες.

Κλήσεις σε απολογία

Από την Πειθαρχική Επιτροπή  καλούνται σε έγγραφη απολογία το σωματείο ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ  και ο προπονητής του κ. ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. όπως επίσης και το σωματείο ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (αγώνας της 28.5.2017 ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ).

*Τα σχετικά υπομνήματα θα πρέπει να υποβληθούν στην γραμματεία της  Ένωσης  έως και 3 ημέρες από την ενημέρωση των σωματείων και των εκπροσώπων τους.

 

Ποινές Ποδοσφαιριστών

Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Πρωταθλήματος (play-off) της  28.5.2017 , διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Γ.  ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ   ΤΡΕΙΣ (3) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 29.5.2017 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

Επίσης το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 & 4/6) στις διοργανώσεις των υποδομών έχει ως εξής:

Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/06/17 11:30    
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 03/06/17 17:00    
3. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/06/17 10:00    
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/06/17 09:15    
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/06/17 10:00    
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/06/17 12:00    
7. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 03/06/17 18:00    
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/06/17 09:30    
9. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/06/17 09:30    
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/06/17 10:00    
11. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 04/06/17 10:30

 

 

Related posts

Πρόγραμμα και διαιτητές Κυπέλλου Ερασιτεχνών, Κ18 & Κ16 Πειραιά

Abola Team 2

ΕΠΣ Πειραιά: Τα σημερινά (2/3) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) και στο Κύπελλο (14/3) στην ΕΠΣ Πειραιά η ενημέρωση για τις αιτήσεις μεταβολών για επανεγγραφές ποδοσφαιριστών και για ποινές σε παίκτες και παράγοντες

Abola Team 3