Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (3 & 4/6) στα ματς της υποδομής στον Πειραιά

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (3 & 4/6) στις διοργανώσεις της υποδομής στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/06/17 11:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 3-1
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 03/06/17 17:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 6-0
3. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/06/17 10:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. 8-0
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/06/17 09:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 6-0
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/06/17 10:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 0-1
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/06/17 12:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.  
7. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 03/06/17 18:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/06/17 09:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 5-0
9. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/06/17 09:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 2-3
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/06/17 10:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 7-1
11. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 04/06/17 10:30 ΡΑΠΤΗΣ Θ. 2-1

Related posts

Οι παρατηρητές στα ματς της Τετάρτης (11/10) στο Κύπελλο Πειραιά και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στον Πειραιά

Abola Team 3