18.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Δείτε: Τα ζευγάρια της κλήρωσης του Κυπέλλου στην ΕΠΣ Πειραιά και τον διαχωρισμό των ομάδων σε Ομίλους σε Α’ και Β’ κατηγορία (ΦΩΤΟ)

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά η κλήρωση της  α’ φάσης  και β’  φάσης  του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018.

Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής: 

Α’ ΦΑΣΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΣΠΙΘΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

*Στη β’ φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο  9-10/9

 

 

Β’ ΦΑΣΗ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ 16 – ΙΩΝΙΚΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ 4 – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – ΝΙΚΗΤΗΣ 5

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ 9 – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΝΙΚΗΤΗΣ 10 – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ / ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ 8 – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ 15 – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ 7 – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – ΝΙΚΗΤΗΣ 12

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ 11 – ΝΙΚΗΤΗΣ 13

ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 17

ΝΙΚΗΤΗΣ 14 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

*Στη γ’ φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 16-17/9.

 

Ο διαχωρισμός των σωματείων σε ομίλους όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά είναι ο εξής:

 

Α’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

 

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                     

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ / ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

 

 

Α’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

 

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΚΑΡΑΒΑΣ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

 

Β’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

 

ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

 

Β’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΘΗΣΕΑΣ

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΣΠΙΘΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

*Η 1η Αγωνιστική της Α’ & Β’  Κατηγορίας είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 23-24/9, ενώ αυτή της  Γ’ Κατηγορίας το Σαββατοκύριακο 30/9-1/10.

*Η κλήρωση για τον καταρτισμό του προγράμματος Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγορίας θα διεξαχθεί σε ημερομηνία που θα γνωστοποιηθεί από την Επιτροπή Πρωταθλήματος με νεώτερη ανακοίνωση.

Related posts

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 στον Πειραιά

Abola Team 3

Η κλήρωση της Δ φάσης του Κυπέλλου (17/10/2018)

Abola Team 2