19.1 C
A' ΑΘΗΝΩΝ

Η Αθηναϊδα φιλικό 4-0 με ΓΣ Καισαριανής

Άλλη μια εντυπωσιακή εμφάνιση έκανε και εξίσου εντυπωσιακή νίκη πέτυχε η Αθηναϊδα, σε ένα ακόμα φιλικό ματς.

Εξαιρετική εμφάνιση έκανε για ακόμη μια φορά η Αθηναιδα παίζοντας εξαιρετικό κ ποιοτικό ποδόσφαιρο επικρατώντας του Γ.Σ Καισσαριανής με το ευρύ σκορ 4-0! Ο Γιώργος Βαΐτσης και σήμερα Κυριακή 3/9 παρέταξε δυο τελείως διαφορετικές ενδεκάδες σε σχέση με τα προηγούμενα δυο φιλικά με σκοπό να δοκιμάσει όλους τους παιχτες που έχει στη διάθεση του και να δοκιμάσει τελείως διαφορετικά συστήματά! Τα γκολ τα σημείωσαν οι Πλεξιδας στο πρώτο ημίχρονο με πολύ ωραίο απευθείας γκολ φάουλ, το δεύτερο γκολ το σημείωσε στο δεύτερο ημίχρονο ο Τούρλας με άπιαστο σουτ έξω από την περιοχή, το τρίτο γκολ ο Χαλάς και το τέταρτο γκολ με πολύ ωραία ασίστ κ με πολύ ωραία ατομική ενέργεια ο Ρηγόπουλος! Επόμενο δύσκολο φιλικό της Αθηναιδας τη Τετάρτη εκτός με την Αγία Παρασκευή.