3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 19, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9/9 και 10/9) για την 1η αγωνιστική του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 9/9 και 10/9 στην ΕΠΣΑ για την 1η αγωνιστική του Κυπέλλου όπως το ανακοίνωσε η Ένωση έχει ως εξής:

1η ΑΓΩΝ.47ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ<Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ>
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/09/17 16:30    
2. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/09/17 16:30    
3. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/09/17 16:30    
4. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30    
5. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30    
6. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/09/17 16:30    
7. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/09/17 16:30    
8. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30    
9. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/09/17 16:30    
10. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/09/17 16:30    
11. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/09/17 16:30    
12. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30    
13. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/09/17 16:30    
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/09/17 16:30    
15. ΠΟΨ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30    
16. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/09/17 16:30    
17. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/09/17 16:30    
18. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/09/17 10:00    
19. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/09/17 10:30    
20. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/09/17 10:30    
21. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/09/17 10:30    
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/09/17 10:30    
23. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/09/17 10:30    
24. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 10/09/17 10:30    
25. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/09/17 11:30    
26. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/09/17 13:30    
27. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/09/17 13:30    
28. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/09/17 16:30    
29. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/09/17 16:30    
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/09/17 16:30    
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/09/17 16:30    
32. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/09/17 16:30    
33. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/09/17 16:30    
34. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/09/17 16:30    
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/09/17 16:30    
36. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 10/09/17 16:30    
37. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/09/17 16:30    
38. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 10/09/17 16:30    
39. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/09/17 16:30    
40. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/09/17 16:30    
41. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/09/17 16:30    
42. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/09/17 16:30    
43. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/09/17 16:30    
44. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/09/17 16:30    
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/09/17 16:30

Related posts

Τα σημερινά (14/12/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣA

Abola Newsroom

Νίκη ανάσα για το Καματερό!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ε.Π.Σ.Α: Ανακατατάξεις στον 1ο όμιλο μετά την 7η αγωνιστική

Γιώργος Ανανίδας