13.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Δείτε την κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Πειραιά-Ολόκληρο το πρόγραμμα και στις τρεις κατηγορίες

Στα γραφεία της Ενωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά έγινε η κλήρωση των πρωταθλημάτων στην Α’ Β’ και Γ΄κατηγορία.

 

 

 Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

 

 

Έναρξη : 24 Σεπτεμβρίου 2017

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Έναρξη : 24 Σεπτεμβρίου 2017

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Έναρξη : 30 Σεπτεμβρίου 2017

Α’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                  

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                        

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                   

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                 

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                   

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                  

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                           

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

                                                                                               

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                         

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                   

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                        

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                              

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                        

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                      

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                          

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                  

3η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                  

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                 

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                              

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                               

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                 

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                             

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                                              

4η Αγωνιστική

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                         

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                              

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                        

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                 

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                       

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                        

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                    

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                         

5η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                             

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                       

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                 

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                        

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                           

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                    

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                               

6η Αγωνιστική

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                               

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                             

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                               

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                        

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                    

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                    

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                      

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                          

7η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                      

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                    

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                   

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                    

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                               

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                          

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                 

8η Αγωνιστική

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                       

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                       

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                          

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                              

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                          

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                          

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                                 

9η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                       

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                  

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                  

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                     

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                      

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                          

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ          

                                                                               

10η Αγωνιστική

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                           

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                             

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                        

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                             

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                          

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                          

11η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                   

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                                 

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                        

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                               

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                      

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                          

12η Αγωνιστική

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                      

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                           

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                            

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                       

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                        

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                        

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                                

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                     

13η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                         

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                       

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                  

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                            

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                        

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                        

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                            

14η Αγωνιστική

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                  

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                        

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                       

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                           

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                            

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                               

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                    

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                               

15η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                                

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                   

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                 

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                       

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                           

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                        

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                      

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                       

16η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                  

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                        

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                   

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                 

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                   

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                  

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                           

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                              

17η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                         

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                   

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                                        

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                              

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                        

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                      

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                                  

18η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                  

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                              

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                               

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                 

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                                

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                             

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                              

19η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                         

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                              

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                        

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                 

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                                       

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                        

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                    

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                         

 

20η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                             

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                       

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                 

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                                

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                        

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                           

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                    

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                               

21η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                               

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                             

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                               

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                        

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                    

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                    

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                                      

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

22η Αγωνιστική

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                      

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                    

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                                   

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                    

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                               

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                          

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                 

23η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                       

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                       

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                          

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                              

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                          

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                 

24η αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                       

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                                  

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                  

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                     

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                      

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                          

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                 

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                          

25η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                           

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                          

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                             

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                        

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                             

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                          

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

26η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                   

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                 

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                        

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                                               

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                      

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

 

27η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                      

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                           

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                            

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                       

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                        

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                        

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                     

28η Αγωνιστική

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                         

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                       

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ                                                                  

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                            

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                        

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                        

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                            

29η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                  

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                        

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                                                                                       

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                           

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ                                                                            

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ                                                                                               

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ                                                                                    

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                               

30η Αγωνιστική

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                                                

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                   

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ                                                                                 

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                       

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ                                                                                           

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                        

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                                                      

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                       

2oς ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                      

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                            

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                               

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                           

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                        

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                     

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                           

Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

2η Αγωνιστική

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                            

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                             

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                    

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                         

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                     

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                  

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                          

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                          

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                    

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                    

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                              

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                   

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                         

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                

Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                           

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                        

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                              

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                              

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                  

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                 

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                                

Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                 

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                             

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                  

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                       

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                   

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                         

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                 

Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                     

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                         

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                      

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                       

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                      

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                         

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                          

Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                           

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                              

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                     

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                             

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                     

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                          

Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

8η Αγωνιστική

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                               

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                        

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                               

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                    

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                    

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                              

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                              

Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                         

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                              

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                              

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                     

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                             

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                               

Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                             

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                   

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                        

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                               

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                       

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                              

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                   

Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                      

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                       

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                    

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                 

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                        

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                  

Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

12η Αγωνιστική

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                             

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                  

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                    

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                            

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                         

Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

13η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                       

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                               

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                         

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                     

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                   

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                   

Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

14η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                      

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                               

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                    

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                        

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                             

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                             

Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15η Αγωνιστική

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                         

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                   

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                              

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                           

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                  

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                       

Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

16η Αγωνιστική

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                      

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                            

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                               

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                           

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                        

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                     

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                           

Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

 

17η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                            

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                             

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                    

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                         

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                     

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                  

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                          

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

18η Αγωνιστική

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                          

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                    

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                    

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                              

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                   

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                         

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                                

Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

19η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                           

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                        

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                              

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                              

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                  

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                 

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                

Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

20η Αγωνιστική

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                 

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                             

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                  

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                       

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                   

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                         

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                 

Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                     

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                         

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                      

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                       

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                      

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                         

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                          

Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                           

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                                

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                              

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                     

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                             

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                     

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

23η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                               

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                        

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                               

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                    

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                    

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                              

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                              

Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                         

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                              

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                              

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                     

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                             

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                               

Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

25η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                             

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                   

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                        

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                               

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                       

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                              

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                   

Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

26η Αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                                      

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                       

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                    

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                 

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                        

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                          

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                  

Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

27η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                             

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                          

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                  

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                    

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                            

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                         

Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

28η Αγωνιστική

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ                                                                       

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                               

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                         

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                     

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                   

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                   

Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

29η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                      

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                                                                                               

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ                                                                                    

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                                                                                        

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                             

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                             

Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

30η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                         

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ                                                                                

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ                                                                                   

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                              

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                           

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ                                                                                  

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                                                                       

Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

BKATHΓΟΡΙΑ

Α’ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                       

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                       

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                           

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                         

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                             

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                             

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                 

2η Αγωνιστική

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                    

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                      

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                          

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                          

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                 

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                            

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                   

3η Αγωνιστική

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                               

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                     

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                   

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                             

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                     

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                              

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                       

4η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                            

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                        

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                              

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                          

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                     

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                            

5η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                             

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                   

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                       

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                     

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                              

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                    

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                

6η Αγωνιστική

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                        

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                       

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                               

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                       

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                         

7η Αγωνιστική

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                           

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                             

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                        

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                          

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                           

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                        

8η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                        

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                           

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                       

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                 

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                      

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                        

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                    

9η Αγωνιστική

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                        

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                  

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                    

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                         

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                  

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                 

10η Αγωνιστική

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                  

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                 

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                              

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                             

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                              

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                  

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                               

11η Αγωνιστική

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                           

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                              

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                          

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                          

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                      

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                         

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                  

12η Αγωνιστική

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                       

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                   

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                         

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                   

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                     

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                       

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                            

13η Αγωνιστική

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                  

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                            

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                    

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                    

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                 

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                      

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                

14η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                       

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                       

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                           

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                         

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                             

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                             

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                 

15η Αγωνιστική

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                    

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                      

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                          

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                          

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                 

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                            

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                   

16η Αγωνιστική

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                               

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                     

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                   

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                             

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                     

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                              

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                       

17η Αγωνιστική

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                            

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                        

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                              

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                          

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                     

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                            

18η Αγωνιστική

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                             

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                   

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                       

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                     

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                              

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                    

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                

19η Αγωνιστική

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                        

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                       

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                               

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                       

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                         

20η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                           

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                             

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                        

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                          

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                           

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                        

21η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                        

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                           

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                       

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                 

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                      

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                        

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                    

22η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                        

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                  

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                    

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                         

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                  

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                 

23η Αγωνιστική

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                  

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                 

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                              

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                             

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                              

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                  

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                               

24η Αγωνιστική

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                           

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                              

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                          

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                          

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ                                                                                      

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                         

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                  

25η Αγωνιστική

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                       

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                   

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                                                                                         

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                                                                                   

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                                                                                     

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                       

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                            

26η Αγωνιστική

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ                                                                                  

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                                                                            

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ                                                                                    

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                                                                    

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                                                                 

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                                                      

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                                 

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                           

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                              

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                                             

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                

ΘΗΣΕΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                            

2η Αγωνιστική

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                    

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                              

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                           

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                      

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                               

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                               

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                   

3η Αγωνιστική

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                    

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                    

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                         

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                                          

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                            

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                            

4η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                  

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                                          

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                       

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                       

ΘΗΣΕΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                     

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                       

5η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                       

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                             

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                             

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                  

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                          

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                      

6η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                      

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                          

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                              

ΘΗΣΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                                        

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                                 

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                             

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                 

7η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                         

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                   

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                      

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                 

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                   

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                           

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                    

8η Αγωνιστική

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                                      

ΘΗΣΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                    

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                       

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                            

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                       

9η Αγωνιστική

ΘΗΣΕΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                  

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                          

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                               

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                             

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                  

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                                          

10η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                     

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                            

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                                    

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                            

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                       

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                   

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                        

11η Αγωνιστική

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                

ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                         

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                           

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                  

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                        

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                       

12η Αγωνιστική

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                          

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                             

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                      

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                               

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                           

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                               

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                             

13η Αγωνιστική

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                                

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                                   

ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                       

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                             

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                 

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                      

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                       

14η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                           

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                              

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                             

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                            

15η Αγωνιστική

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                    

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                              

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                           

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                      

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                               

ΘΗΣΕΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                                               

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                   

16η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                    

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                 

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                    

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                         

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                          

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                            

ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                            

17η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                  

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                          

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                       

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                       

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                     

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                       

18η Αγωνιστική

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                       

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                                             

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                                             

ΘΗΣΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                  

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                          

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                      

19η Αγωνιστική

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                      

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                          

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                              

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                        

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                             

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                 

20η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                         

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                   

ΘΗΣΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                                      

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                 

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                                   

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                                           

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                    

21η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                      

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                    

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                       

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                            

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                                       

22η Αγωνιστική

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                  

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                                          

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                               

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                                             

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                  

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                          

23η Αγωνιστική

ΘΗΣΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                     

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                            

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                    

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                            

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                                       

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                   

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                        

24η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                                

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                         

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                           

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                  

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                        

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                       

25η Αγωνιστική

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                                                                                          

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                             

ΘΗΣΕΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ                                                                                      

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ                                                                                               

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                           

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                                               

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                             

26η Αγωνιστική

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ                                                                                

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                                   

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ                                                                                       

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                                                                                             

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ                                                                                 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                                      

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                       

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η Αγωνιστική

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                                         

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                          

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                             

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                  

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                       

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                             

2η Αγωνιστική

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                          

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                        

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                     

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                            

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                              

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                      

3η Αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                     

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                        

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                  

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                      

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                        

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                           

4η Αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                   

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                               

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                        

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                              

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                                       

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                        

 

5η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                             

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                                    

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                           

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                          

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                               

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                                   

6η Αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                             

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                         

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                     

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                            

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                  

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                              

7η Αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                         

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                               

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                          

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                                             

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                  

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                     

 

8η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                           

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                                           

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                       

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                           

 

9η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                            

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                                   

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                 

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                         

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                             

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                 

 

10η Αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                    

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                  

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                     

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                                              

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                     

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                         

 

11η Αγωνιστική

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                          

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                            

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                 

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                               

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                       

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                          

12η Αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                         

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                          

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                             

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                  

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                                       

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                             

13η Αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                          

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                        

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                     

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                            

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                                              

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                      

14η Αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                     

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                        

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                  

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                      

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                        

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                           

 

15η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                   

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                               

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                                        

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                              

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                       

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                        

 

16η Αγωνιστική

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                             

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                    

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                           

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                          

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                               

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                   

17η Αγωνιστική

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                                             

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                         

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                     

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                            

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                                  

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                              

 

18η Αγωνιστική

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                                         

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                               

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                          

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                             

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                  

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                     

 

19η Αγωνιστική

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                           

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                           

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                                       

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                                

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                           

20η Αγωνιστική

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                            

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                   

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                                                 

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                         

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                             

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ                                                                                 

21η Αγωνιστική

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                                    

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                                                                                  

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                                                                                     

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ                                                                                              

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                                                                                     

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                                                                                         

22η Αγωνιστική

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ                                                                                          

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                            

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                                                                                 

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ                                                                                               

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                                                                                       

A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ                                                                                          

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στον Πειραιά

Abola Team 3

Στον τελικό του Κυπέλλου το Κερατσίνι, “βλέπει” νταμπλ ο Σπάθας

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) στον Πειραιά

Abola Team 3