2.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 9/9 και 10/9 για το Κύπελλο και τον αγώνα-μπαράζ στην ΕΠΣΑ

Τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 9/9 και 10/9 για το Κύπελλο αλλά και τον αγώνα μπαράζ στην ΕΠΣΑ Απόλλων Χαλανδρίου-Λυκόβρυση θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

1η ΑΓΩΝ.47ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ<Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ>

(1η φάση)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο09/09/1716:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.

2.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Σάββατο09/09/1716:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.

3.ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/09/1716:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

4.ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥΣάββατο09/09/1716:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.

5.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΥΚΗΣΣάββατο09/09/1716:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

6.ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο09/09/1716:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.

7.ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο09/09/1716:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

8.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Σάββατο09/09/1716:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

9.ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο09/09/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο09/09/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.

11.ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο09/09/1716:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

12.ΤΑΤΑΥΛΑ – ΒΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/09/1716:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

13.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/09/1716:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

14.ΠΟΨ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο09/09/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ.

15.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο09/09/1716:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α.

16.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΡΟΥΦΣάββατο09/09/1716:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

17.ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο09/09/1717:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

18.ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦΚυριακή10/09/1709:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.

19.ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή10/09/1710:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

20.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή10/09/1710:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.

21.ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή10/09/1710:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.

22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/09/1710:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.

23.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/09/1710:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.

24.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή10/09/1710:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.

25.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή10/09/1711:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

26.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥΚυριακή10/09/1712:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

27.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή10/09/1713:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

28.ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή10/09/1713:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

29.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/09/1716:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ.

30.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/09/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

31.ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή10/09/1716:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.

32.ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή10/09/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

33.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή10/09/1716:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.

34.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή10/09/1716:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

35.ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΟΥΔΗΚυριακή10/09/1716:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

36.ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥΚυριακή10/09/1716:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

37.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Κυριακή10/09/1716:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.

38.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή10/09/1716:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

39.ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥΚυριακή10/09/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ.

40.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή10/09/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

41.ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/09/1716:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.

42.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/09/1716:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

43.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή10/09/1716:30ΖΥΓΑΣ Π., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

44.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή10/09/1716:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

45.ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦΚυριακή10/09/1716:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (Θέσεις 7-8-9)

(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/09/17 17:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

Related posts

Η ΕΠΣΑ για το ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗ

Abola Team 3

Κοθράς (Δάφνη Π. Φαλήρου):”Είχαμε ψυχικά αποθέματα”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ανέλαβε ο Μαθάς Γενικός Διευθυντής Ακαδημιών