4.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/9) για το Κύπελλο στον Πειραιά

Τα ματς του Κυπέλλου το Σαββατοκύριακο 9 και 10/9 στον Πειραιά θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/09/17 16:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
2. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
3. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)  
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/09/17 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
5. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
6. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 10/09/17 11:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
7. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/09/17 11:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
8. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/09/17 11:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/09/17 11:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
10. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
11. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
12. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 10/09/17 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
13. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 10/09/17 16:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
14. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΓΟΓΟΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
15. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/09/17 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)  
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/09/17 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
17. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 10/09/17 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Related posts

Τα αποτελέσματα σε πρωινά Κυριακάτικα (1/4) ματς στον Πειραιά

Abola Team 3

Ο Κώστας Κριμιτζάς στην τεχνική ηγεσία στην ΑΕ Νίκαια

Abola Team 3

Η ΕΠΣ Πειραιά για το εξ’ αναβολής ματς Χαραυγή-Ήφαιστος

Abola Team 3