3.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στην Α’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Ολόκληρο το πρόγραμμα στην Α’ κατηγορία της ΕΠΣΑΝΑ μετά την κλήρωση που έγινε έχει ως εξής:

 

 

Α’ Κατηγορία

1η αγωνιστική 16η

Λαυρεωτική-ΑΠΟ Νικολακάκης

Γλυκά Νερά-Θησέας Ν. Μάκρης

Παλληνιακός-Κεραυνός Κερατέας

Μαρκό-ΑΟ Κορωπίου

Αστέρας Βάρης-Άρης Βούλας

Μάχη Μαραθώνα-Άνοιξη

ΠΑΟ Καλυβίων-Γιάννης Παθιακάκης

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Ατλαντίς

 

2η αγωνιστική 17η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Λαυρεωτική

ΑΠΟ Νικολακάκης-Γλυκά Νερά

Θησέας Ν. Μάκρης-Παλληνιακός

Κεραυνός Κερατέας-Μαρκό

ΑΟ Κορωπίου-Αστέρας Βάρης

Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα

Άνοιξη-ΠΑΟ Καλυβίων

ΑΟ Ατλαντίς-Γιάννης Παθιακάκης

 

3η αγωνιστική 18η

Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Παλληνιακός-ΑΠΟ Νικολακάκης

Μαρκό-Θησέας Ν. Μάκρης

Αστέρας Βάρης-Κεραυνός Κερατέας

Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Κορωπίου

ΠΑΟ Καλυβίων-Άρης Βούλας

Γιάννης Παθιακάκης-Άνοιξη

Λαυρεωτική-ΑΟ Ατλαντίς

 

4η αγωνιστική 19η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Παλληνιακός

Λαυρεωτική-Γλυκά Νερά

ΑΠΟ Νικολακάκης-Μαρκό

Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης

Κεραυνός Κερατέας-Μάχη Μαραθώνα

ΑΟ Κορωπίου-ΠΑΟ Καλυβίων

Άρης Βούλας-Γιάννης Παθιακάκης

ΑΟ Ατλαντίς-Άνοιξη

 

5η αγωνιστική 20ή

Μαρκό-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Παλληνιακός-Λαυρεωτική

Αστέρας Βάρης-ΑΠΟ Νικολακάκης

Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης

ΠΑΟ Καλυβίων-Κεραυνός Κερατέας

Γιάννης Παθιακάκης-ΑΟ Κορωπίου

Άνοιξη-Άρης Βούλας

Γλυκά Νερά-ΑΟ Ατλαντίς

 

6η αγωνιστική 21η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Αστέρας Βάρης

Λαυρεωτική-Μαρκό

Γλυκά Νερά-Παλληνιακός

ΑΠΟ Νικολακάκης-Μάχη Μαραθώνα

Θησέας Ν. Μάκρης-ΠΑΟ Καλυβίων

Κεραυνός Κερατέας-Γιάννης Παθιακάκης

ΑΟ Κορωπίου-Άνοιξη

ΑΟ Ατλαντίς-Άρης Βούλας

 

7η αγωνιστική 22η

Μάχη Μαραθώνα-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Αστέρας Βάρης-Λαυρεωτική

Μαρκό-Γλυκά Νερά

ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΠΟ Νικολακάκης

Γιάννης Παθιακάκης-Θησέας Ν. Μάκρης

Άνοιξη-Κεραυνός Κερατέας

Άρης Βούλας-ΑΟ Κορωπίου

Παλληνιακός-ΑΟ Ατλαντίς

 

8η αγωνιστική 23η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων

Λαυρεωτική-Μάχη Μαραθώνα

Γλυκά Νερά-Αστέρας Βάρης

Παλληνιακός-Μαρκό

ΑΠΟ Νικολακάκης-Γιάννης Παθιακάκης

Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη

Κεραυνός Κερατέας-Άρης Βούλας

ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Κορωπίου

 

9η αγωνιστική 24η

Γιάννης Παθιακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

ΠΑΟ Καλυβίων-Λαυρεωτική

Μάχη Μαραθώνα-Γλυκά Νερά

Αστέρας Βάρης-Παλληνιακός

Άνοιξη-ΑΠΟ Νικολακάκης

Άρης Βούλας-Θησέας Ν. Μάκρης

ΑΟ Κορωπίου-Κεραυνός Κερατέας

Μαρκό-ΑΟ Ατλαντίς

 

10η αγωνιστική 25η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άνοιξη

Λαυρεωτική-Γιάννης Παθιακάκης

Γλυκά Νερά-ΠΑΟ Καλυβίων

Παλληνιακός-Μάχη Μαραθώνα

Μαρκό-Αστέρας Βάρης

ΑΠΟ Νικολακάκης-Άρης Βούλας

Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Κορωπίου

ΑΟ Ατλαντίς-Κεραυνός Κερατέας

 

11η αγωνιστική 26η

Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Άνοιξη-Λαυρεωτική

Γιάννης Παθιακάκης-Γλυκά Νερά

ΠΑΟ Καλυβίων-Παλληνιακός

Μάχη Μαραθώνα-Μαρκό

ΑΟ Κορωπίου-ΑΠΟ Νικολακάκης

Κεραυνός Κερατέας-Θησέας Ν. Μάκρης

Αστέρας Βάρης-ΑΟ Ατλαντίς

 

12η αγωνιστική 27η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Κορωπίου

Λαυρεωτική-Άρης Βούλας

Γλυκά Νερά-Άνοιξη

Παλληνιακός-Γιάννης Παθιακάκης

Μαρκό-ΠΑΟ Καλυβίων

Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα

ΑΠΟ Νικολακάκης-Κεραυνός Κερατέας

ΑΟ Ατλαντίς-Θησέας Ν. Μάκρης

 

13η αγωνιστική 28η

Κεραυνός Κερατέας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

ΑΟ Κορωπίου-Λαυρεωτική

Άρης Βούλας-Γλυκά Νερά

Άνοιξη-Παλληνιακός

Γιάννης Παθιακάκης-Μαρκό

ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης

Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΠΟ Νικολακάκης

Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Ατλαντίς

 

14η αγωνιστική 29η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης

Λαυρεωτική-Κεραυνός Κερατέας

Γλυκά Νερά-ΑΟ Κορωπίου

Παλληνιακός-Άρης Βούλας

Μαρκό-Άνοιξη

Αστέρας Βάρης-Γιάννης Παθιακάκης

Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων

ΑΟ Ατλαντίς-ΑΠΟ Νικολακάκης

 

15η αγωνιστική 30ή

ΑΠΟ Νικολακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Θησέας Ν. Μάκρης-Λαυρεωτική

Κεραυνός Κερατέας-Γλυκά Νερά

ΑΟ Κορωπίου-Παλληνιακός

Άρης Βούλας-Μαρκό

Άνοιξη-Αστέρας Βάρης

Γιάννης Παθιακάκης-Μάχη Μαραθώνα

ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΟ Ατλαντίς

 

 

Γ’ κατηγορία

 

 

Related posts

Για εκκρεμότητες της προηγούμενης διοίκησης κάνουν λόγο Πρωτέα

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

Ρένος Γιαμπουράς

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3