Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (9/9 και 10/9) για το Κύπελλο στην ΕΠΣΑ και στον αγώνα μπαράζ

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 9/9 και 10/9 για το Κύπελλο στην ΕΠΣΑ αλλά και στον αγώνα μπαράζ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1η ΑΓΩΝ.47ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ<Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ>

(1η φάση)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π. 1-5

2. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 0-0 (πεν: 3-4)

3. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-3

4. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-4

5. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-0 (πεν: 4-3)

6. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 0-1

7. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α. 1-2

8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-2

9. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-0 (πεν: 3-5)

10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-2 παρ.

11. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-3

12. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-2 (πεν: 6-5)

13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-0 (πεν: 3-2)

14. ΠΟΨ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ. 0-2

15. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α. 1-2

16. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/09/17 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2

17. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/09/17 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-3

18. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/09/17 09:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2 παρ.

19. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/09/17 10:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-0

20. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/09/17 10:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 2-2 (πεν: 4-2)

21. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/09/17 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-5

22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/09/17 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-2

23. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/09/17 10:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-0

24. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 10/09/17 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 1-0

25. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/09/17 11:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1

26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/09/17 12:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0

27. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/09/17 13:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-4

28. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/09/17 13:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-3

29. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 3-1

30. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/09/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-3 (πεν: 3-1)

31. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 5-3

32. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-2

33. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/09/17 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 4-3

34. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-3

35. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0

36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 3-0

37. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 3-0

38. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-1

39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 1-3

40. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-1

41. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/09/17 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-3

42. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/09/17 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0 παρ.

43.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή10/09/1716:30ΖΥΓΑΣ Π., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

44. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/09/17 16:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 6-1

45.ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦΚυριακή10/09/1716:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (Θέσεις 7-8-9)

(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/09/17 17:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0

Related posts

Λαχανάς (Δάφνη Π. Φαλήρου):”Πολύ σημαντική νίκη”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ.

Ρένος Γιαμπουράς

ΣΟΥΡΜΕΝΑ: Δεν ξεχνάνε τη Γενοκτονία των Ποντίων

Κωνσταντίνος Ράπτης