2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 σε Κύπελλο και Α’ κατηγορία στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 σε Κύπελλο και σε Α’ κατηγορία στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

2η ΑΓΩΝ.47ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ<Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ>
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/09/17 16:30    
2. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/09/17 16:30    
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/09/17 16:30    
4. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/09/17 16:30    
5. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/09/17 16:30    
6. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/09/17 16:30    
7. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/09/17 16:30    
8. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/09/17 10:30    
9. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/09/17 10:30    
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/09/17 10:30    
11. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/09/17 10:30    
12. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/09/17 11:00    
13. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/09/17 11:00    
14. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/09/17 16:30    
15. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/09/17 16:30    
16. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/09/17 16:30    
17. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/09/17 16:30    
18. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/09/17 16:30    
19. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/09/17 16:30    
20. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/09/17 16:30    
21. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/09/17 16:30    
22. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/09/17 16:30    
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00    
24. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00    
25. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00    
26. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/09/17 17:00    
27. ΡΟΥΦ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/09/17 17:00    
28. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/09/17 17:00    
29. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00    
30. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/09/17 17:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΕΥΚΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/09/17 17:00    
32. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/09/17 17:00    
33. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/09/17 17:00    
34. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/09/17 17:00    
35. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/09/17 11:00    
36. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/09/17 17:00    
37. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/09/17 17:00    
38. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (16/2) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης

Πέτρος Δημητρίου στην Ηλιούπολη

Κωνσταντίνος Ράπτης

Και τώρα… πιάστε τους!

Κωνσταντίνος Ράπτης