15 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ποινές από την ΕΠΣ Πειραιά και οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 για το Κύπελλο

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Πειραιά οι ποινές αλλά και οι διαιτητές όπως και οι παρατηρητές για τα ματς του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 για το Κύπελλο.

Ποινές Ποδοσφαιριστών

 

Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018  της 9 & 10.9.2017, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ Ι. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.9.2017.

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ Θ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.9.2017.

ΤΣΙΡΙΔΗΣ Φ.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.9.2017 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Κ-Π ΑΣΤΕΡΑΣ  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.9.2017.

ΡΗΝΙΩΤΗΣ Θ. ΑΣΤΕΡΑΣ  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.9.2017.

ΖΑΧΑΡΙΑΣ Γ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.9.2017 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

TAHIRAJ K. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.9.2017 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

ΜΗΝΑΓΙΑΣ Μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.9.2017.

KALAJ K. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 10.9.2017.

ΑΝΑΖΙΚΟΣ Ν. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.9.2017.

ΚΑΡΑΜΑΝΙ Λ. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.9.2017.

ΣΑΛΗΣ Δ. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ   ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.9.2017 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

ΓΙΩΡΓΟ Σ.  ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.9.2017 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

ΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ Α. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 10.9.2017.

 

*Στον Ατρόμητο Κερατσινίου επιβάλλεται αυτοδίκαια χρηματική ποινή πενήντα (50) ευρώ  για κακή συμπεριφορά ομάδας, καθώς  στην διάρκεια του  αγώνα ΑΣΤΕΡΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ αποβλήθηκαν τρεις (3) ποδοσφαιριστές του ( άρθρο 16 παρ.2 του Πειθαρχικού Κώδικα).

 

Κλήση σε απολογία

 

Από την Πειθαρχική Επιτροπή  της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ καλούνται σε έγγραφη απολογία το σωματείο ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  (αγώνας της 10/9/2017 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ).

*Το σχετικό υπόμνημα θα πρέπει να υποβληθεί στην γραμματεία της Ένωσης εντός τριών ημερών από την ενημέρωση των σωματείων.

 

 

 

 

 

 

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
2. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)  
3. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 16/09/17 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
4. ΘΗΣΕΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
5. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
6. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
7. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
8. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17/09/17 11:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
9. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/09/17 11:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΓΟΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/09/17 11:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
11. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/09/17 11:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 17/09/17 11:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
13. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 17/09/17 12:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
14. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
15. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
16. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
17. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 17/09/17 16:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
18. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
19. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
20. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
21. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
22. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
23. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)  
25. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 18/09/17 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
26. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δευτέρα 18/09/17 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)

 

 

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στον Πειραιά

Abola Team 3

Αυγενάκης: «Δεν υπάρχει χρονοδιάγραμμα για την επιστροφή των ερασιτεχνικών»

Γιώργος Ανανίδας

Η ΕΠΣ Πειραιά για τις κλήσεις σε απολογία, για την Β’ φάση του Παιδικού και του Εφηβικού πρωταθλήματος και η ενημέρωση για τις μεταγραφές

Abola Team 3