12.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 στην Α’ ΕΠΣΑΝΑ και η ανακοίνωση για την επιτροπή υποδομών

Για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 16/09/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
3. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/09/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
4. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 17/09/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
5. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 17/09/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Κυριακή 17/09/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/09/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 16/09/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 16/09/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
 
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
 
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΟΦΙΑΣ Α.  
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 17/09/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
 
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Γέρακα Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/09/17 16:30

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)

 

 

 

 

  • Γνωρίζουμε στα σωματεία ότι οι αιτήσεις συμμετοχής στα πρωταθλήματα Υποδομών λήγουν αύριο Παρασκευή 15/09/2017.
  • Οι ενάρξεις των πρωταθλημάτων Υποδομών τροποποιούνται ως κάτωθι :

NEOI : Έναρξη Σάββατο 30/09/2017

ΠΑΙΔΕΣ : Έναρξη Κυριακή 01/10/2017

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ : Έναρξη Σάββατο 07/10/2017

JUNIOR : Έναρξη Κυριακή 15/10/2017

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Ανακοίνωση από την Επιτροπή Διαιτησίας

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (14/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΚΛΕΙΣΕ ΜΟΙΡΑΣΓΕΝΤΗ Ο ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Abola Team 2