11.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (16/9 και 17/9) στην 2η φάση του Κυπέλλου Πειραιά

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (16/9 και 17/9) για την 2η φάση του Κυπέλλου Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

2η ΑΓΩΝ.47ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ<Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ>
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-2 (πεν: 2-3)
2. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-1
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 4-1
4. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 1-1 (πεν: 4-5)
5. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-3
6. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1 (πεν: 3-5)
7. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 3-0
8. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/09/17 10:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 3-0
9. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/09/17 10:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-1
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/09/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
11. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/09/17 10:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-4
12. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/09/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 1-2
13. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/09/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α. 1-3 παρ.
14. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/09/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-0
15. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-3 (πεν: 1-3)
16. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 4-0
17. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-7
18. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/09/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-0
19. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-3 (πεν: 3-4)
20. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/09/17 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-0 (πεν: 5-6)
21. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
22. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
24. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 3-1
25. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
26. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/09/17 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
27. ΡΟΥΦ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 3-1
28. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-1
29. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-2
30. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΕΥΚΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΦΙΤΣΑΣ Β. 1-2
32. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 3-0
33. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
34. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-0
35. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/09/17 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 4-0
36. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
37. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 2-0
38. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0

Related posts

Ο Α. Ο. Ν. Φ. Πειραϊκός ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον Στέφανο Δημητρόπουλο

Abola Team 2

Βασικά σημεία αλλαγών στο νέο ΚΑΠ (19.7.2018)

Abola Team 2

Με το «δεξί» το Νέο Ικόνιο

Nάσος Φακίδης