2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα της Τετάρτης 27/9 και 4/10 και Πέμπτης 28/9 για την 3η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Τετάρτης 27/9 και 4/10 και Πέμπτης 28/9 για την 3η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

47ο ΚΥΠΕΛΛΟ – Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (;;) ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
2. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
3. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
4. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 27/09/17 16:00    
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 27/09/17 16:00    
6. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/09/17 16:00    
7. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/09/17 16:00    
8. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη 27/09/17 16:00    
9. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
10. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
11. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
12. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΡΟΥΦ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
14. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
15. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 27/09/17 16:00    
16. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
17. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00    
18. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/09/17 16:00    
19. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 04/10/17 15:45    
20. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 04/10/17 15:45    
21. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη 04/10/17 15:45    
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 04/10/17 15:45    
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 04/10/17 15:45    
24. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη 04/10/17 15:45    
25. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 04/10/17 15:45    
26. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 04/10/17 15:45    
27. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 04/10/17 15:45    
28. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη 04/10/17 15:45

Related posts

Π.Α.Ο. Καματερού: Ολοκλήρωσε την εγγραφή του στο Μ.Α.Σ.

Γιώργος Ανανίδας

ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ: Αναβάλλονται τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Abola Team

O Μικρασιατικός τον σκόρπισε στους … έξι ανέμους

Abola Team