2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (23/9 και 24/9) στους Νέους και τους Παίδες της ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (23/9 και 24/9) στους Νέους και τους Παίδες της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Νέων 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 09:30    
70. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/09/17 10:30    
71. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/09/17 10:45    
72. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 13:00    
73. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/09/17 11:15    
74. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/09/17 19:00    
Νέων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 10:30    
76. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 11:30    
77. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 16:30    
78. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/09/17 19:15    
79. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/09/17 20:00    
80. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 20:30    
Νέων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/09/17 09:00    
82. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/09/17 10:00    
83. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/09/17 17:00    
84. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 18:45    
85. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 20:30    
86. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 24/09/17 12:00    
Νέων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 10:00    
88. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/09/17 10:15    
89. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 23/09/17 11:00    
90. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 11:00    
91. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 19:15    
92. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 20:30    
Παίδων 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/09/17 09:00    
94. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 23/09/17 10:30    
95. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 17:00    
96. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 18:30    
97. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:45    
98. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/09/17 09:30    
Παίδων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 09:30    
100. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 12:30    
101. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/09/17 12:30    
102. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/09/17 18:00    
103. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:45    
104. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 24/09/17 10:00    
105. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 24/09/17 18:00    
Παίδων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/09/17 10:30    
107. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 12:15    
108. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/09/17 17:30    
109. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:00    
110. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 24/09/17 10:30    
111. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 24/09/17 18:00    
Παίδων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 09:00    
113. ΒΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/09/17 09:30    
114. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/09/17 10:30    
115. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 23/09/17 11:00    
116. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/09/17 11:15    
117. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 23/09/17 12:00    
118. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/09/17 19:00    
Παίδων 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 09:30    
120. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 09:30    
121. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/09/17 09:45    
122. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 10:30    
123. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:30    
124. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 24/09/17 12:00    
125. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΣ Κυριακή 24/09/17 12:30    
Παίδων 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 13:00    
127. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:45    
128. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 18:45    
129. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/09/17 19:00    
130. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 24/09/17 10:00    
131. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/09/17 19:15    
132. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/09/17 20:00

Related posts

Μπεκατώρος Ανδρέας (Δάφνη Π. Φαλήρου): “Δίκαιη νίκη”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ο Άγγελος Ιακωβάκης στην τεχνική ηγεσία της Τόλμης

Abola Team 2

Ο δεκάλογος της προπόνησης από τον Σ.Π.Π.Α.!

Κωνσταντίνος Ράπτης