31.8 C
Αθήνα
Ιούλιος 30, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βούλας Σάββατο 23/09/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
 
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Άνοιξης Σάββατο 23/09/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
4. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 24/09/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 23/09/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
10. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
11. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βουλιαγμένης Κυριακή 24/09/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σταμάτας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
14. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κρυονερίου Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
15. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
16. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/09/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

Related posts

Τεράστια νίκη Παπακανέλλου στην Π.Ε.Π.Π.- Οι πρώτες δηλώσεις

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τον Μιχάλη Μάλαμα θα τιμήσει στην γιορτή για την κοπή της πίτας η ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (26-27/1)

Nάσος Φακίδης