13.9 C
Αθήνα
Απρίλιος 8, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23/9 και 24/9) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 3-0
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-1
4. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/09/17 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-2
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 2-1
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 24/09/17 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 6-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-1
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 1-3
12. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-0
13. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 2-1
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-1
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 3-0
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/09/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-0
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-0
19. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-2
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 24/09/17 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-0
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 24/09/17 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-2
22. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. 0-3
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 24/09/17 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 5-0
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Δ. 2-4
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 1-1
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-0
28. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-1
29. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 3-2
30. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 24/09/17 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 6-2
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 2-0
32. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-1
34. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-2
35. ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-0
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 2-1
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 2-0
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 4-1
Νέων 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 09:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-0
42. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/09/17 10:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-2
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/09/17 10:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-6
44. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 13:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-3
45. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/09/17 11:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-7
46. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/09/17 19:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Νέων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 10:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 5-0
48. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 11:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-0
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 0-1
50. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/09/17 19:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 6-0
51. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/09/17 20:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
52. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 20:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-5
Νέων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/09/17 09:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-4
54. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/09/17 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-1
55. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/09/17 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 7-0
56. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 18:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 5-0
57. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 20:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 6-0
58. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 24/09/17 12:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 4-1
Νέων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 6-1
60. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/09/17 10:15 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-0
61. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 23/09/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-0
62. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
63. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 19:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 4-1
64. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 20:30 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-5
Παίδων 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/09/17 09:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 5-2
66. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 23/09/17 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-7
67. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 17:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
68. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 18:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
69. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-3
70. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/09/17 09:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-0
Παίδων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 09:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
72. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 12:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
73. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/09/17 12:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-5
74. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/09/17 18:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-2
75. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-10
76. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 24/09/17 10:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 5-0
77. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 24/09/17 18:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/09/17 10:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-5
79. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 12:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 5-1
80. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/09/17 17:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-2
81. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
82. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 24/09/17 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
83. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 24/09/17 18:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 1-0
Παίδων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-3
85. ΒΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/09/17 09:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-10
86. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/09/17 10:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-1
87. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 23/09/17 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-1
88. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/09/17 11:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-2
89. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 23/09/17 12:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-5
90. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/09/17 19:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-1
Παίδων 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 09:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
92. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/09/17 09:45 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-0
93. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-3
94. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 20:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 1-4
95. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/09/17 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
96. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 24/09/17 12:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 9-1
97. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΣ Κυριακή 24/09/17 12:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 11-0
Παίδων 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 7-0
99. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 13:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-2
100. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:45 ΖΥΓΑΣ Π. 8-1
101. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 18:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
102. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/09/17 19:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-2
103. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 24/09/17 10:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 4-0

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα και η επόμενη αγωνιστική

Abola Team

Σαρωτικός ο ΑΟ Καλαμακίου (0-5)

Abola Team

Η κλήρωση για την 5η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Newsroom