14.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 9, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς της Τετάρτης (27/9) για το Κύπελλο στην ΕΠΣΑ

Στα ματς της Τετάρτης (27/9) για το Κύπελλο στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

47ο ΚΥΠΕΛΛΟ – Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α.  
2. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
3. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
4. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
6. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
7. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
8. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
9. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
10. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
11. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
12. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΡΟΥΦ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
14. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
15. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
16. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
17. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
18. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/09/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

Related posts

Πρεμιέρα για το Ρουφ στην έδρα του!

abola10

Νεοπεντελικός-Κορωνίδα 1-0

Abola Team

Τρίποντα για Πανερυθραϊκό, Χαλάνδρι, Δόξα Βύρωνα, ισοπαλία το Αιγάλεω

Abola Team 3