20.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (30/9 και 1/10) σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία Πειραιά

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία Πειραιά έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/09/17 17:00    
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/09/17 17:00    
3. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/10/17 14:00    
4. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/10/17 14:00    
5. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 01/10/17 17:00    
6. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 01/10/17 17:00    
7. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 01/10/17 17:00    
8. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 02/10/17 17:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/10/17 12:45    
10. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/10/17 17:00    
11. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/10/17 17:00    
12. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 01/10/17 17:00    
13. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 01/10/17 17:00    
14. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 17:15    
15. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/10/17 17:15    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/10/17 11:00    
17. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/10/17 11:00    
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 01/10/17 11:00    
19. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 01/10/17 14:00    
20. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/10/17 15:00    
21. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 15:00    
22. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/10/17 17:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/09/17 17:00    
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 30/09/17 17:00    
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 17:00    
26. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 17:00    
27. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/10/17 11:00    
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/10/17 14:00    
29. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 01/10/17 14:00    
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/09/17 17:00    
31. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/09/17 17:00    
32. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/10/17 10:30    
33. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 10:30    
34. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 01/10/17 11:00    
35. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 12:45

Related posts

Σούπερ αφιέρωμα στον 43ο τελικό Κυπέλλου Πειραιά, ΑΟ Καραβάς-Εθνικός Πειραιά

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Στις 10 Απριλίου η Αιμοδοσία

Nάσος Φακίδης

Μετά το τέλος της Α’ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΠ, πρόκυψαν τα εξής ζευγάρια.

Ρένος Γιαμπουράς