19.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 30/9 και 1/10 σε Α΄, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 30/9 και 1/10 σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30    
30. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30    
31. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 01/10/17 10:00    
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/10/17 16:30    
33. ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/10/17 16:30    
34. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/10/17 16:30    
35. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 01/10/17 16:30    
36. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30    
38. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 30/09/17 16:30    
39. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 16:30    
40. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 16:30    
41. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30    
42. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 01/10/17 11:00    
43. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/10/17 16:30    
44. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 01/10/17 16:30    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30    
46. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 16:30    
47. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/10/17 11:00    
48. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/10/17 16:30    
49. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30    
50. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/10/17 16:30    
51. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 01/10/17 16:30    
52. ΙΑΣΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30    
54. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/09/17 16:30    
55. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30    
56. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30    
57. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 16:30    
58. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/17 16:30    
59. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/10/17 16:30    
60. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/09/17 16:30    
62. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/09/17 16:30    
63. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 16:30    
64. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/09/17 16:30    
65. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/10/17 13:00    
66. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30    
67. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/17 16:30    
68. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/10/17 16:30    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/09/17 16:30    
70. ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30    
71. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 09:45    
72. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/17 10:00    
73. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/10/17 10:00    
74. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 01/10/17 11:00    
75. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/10/17 11:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 16:30    
77. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/09/17 16:30    
78. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 11:00    
79. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/10/17 11:00    
80. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 01/10/17 11:00    
81. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 12:15    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 30/09/17 16:30    
83. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/10/17 11:00    
84. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/10/17 11:00    
85. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/17 13:00    
86. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30    
87. ΑΡΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/09/17 16:30    
89. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30    
90. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/09/17 16:30    
91. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 01/10/17 11:00    
92. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/10/17 11:00    
93. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/17 11:00

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (19/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Η γυναικεία ομάδα της Αγ. Παρασκευής 5-1 σε φιλικό την Αθηναϊκή Αγ. Δημητρίου

Abola Team 3

ΚΙΟΥΡΚΟΣ: Εξαιρετικά κρίσιμες οι επόμενες εβδομάδες…

Abola Team