16.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Κλήσεις στις Μικτές της ΕΠΣΑΝΑ για την Τρίτη 3/10

Από την ΕΠΣΑΝΑ έγιναν οι εξής κλήσεις στις Μικτές για προπόνηση και φιλικό για τις 3/10:

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004) (29/9/2017 08:46)

 

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΤΡΙΤΗ 3 /10/2017 και ώρα 15.15 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Ή ΦΙΛΙΚΟ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΚΑΚΚΑΡΗΣ

Σ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

2

ΣΠΑΝΟΣ

Ε.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

3

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4

ΤΣΟΥΧΛΑΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΠ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

5

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΠ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΦΟΙΒ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

7

ΓΚΛΑΡΑΣ

ΒΑΣ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8

ΓΛΥΚΟΣ

ΚΩΝ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

9

ΤΣΟΥΝΗΣ

ΗΛ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

10

ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ

Ν.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

11

ΚΟΡΩΝΙΑΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

13

ΦΛΩΡΑΤΟΣ

ΜΠΑ.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

14

ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ

ΜΙΧ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

15

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΝΤ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

16

ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛ.

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

17

ΡΟΚΑΣ

ΑΘ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

18

ΚΟΥΝΤΑΡΔΑΣ

Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

19

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Χ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

20

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔ.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

21

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν ΜΑΚΡΗΣ

22

ΓΑΡΙΔΑΣ

ΑΓΓ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

23

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΓΙΩΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

24

ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ

ΚΩΝ.

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

25

ΒΛΑΧΑΚΗΣ

Μ.

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

26

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

27

ΧΡΙΣΤΙΝΗΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

28

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝ.

ΜΑΡΚΟ

29

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Ν.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

30

ΚΑΤΣΙΚΗΣ

Φ

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

31

ΜΟΥΤΣΗΣ

ΣΤΑΘ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

32

ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

33

ΝΤΕΡΑΖΙΖΙΑΝ

 ΚΙΜ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

34

ΠΡΙΦΤΗΣ

ΠΑΝ.

Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

35

ΛΟΥΚΑΣ

ΛΕΩΝ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

36

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΓΙΩΡ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

37

ΣΙΔΕΡΗΣ

ΑΘΑΝ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

38

ΖΙΩΓΚΑΣ

ΑΠ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

39

ΚΑΙΤΣΑΣ

Γ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

40

ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

41

ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ

ΝΙΚ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

42

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ

Χ.

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

43

ΠΤΩΧΟΣ

ΣΤ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

44

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ

Δ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

45

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Χ.

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

46

ΚΟΥΣΙΟΥΡΗΣ

ΧΡ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

47

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Γ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

48

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΜΙΧ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

49

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΙΚ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

50

ΚΩΣΤΑΚΗΣ

ΑΛΕΞ.

Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ

51

ΜΠΕΡΚΗΣ

ΒΑΙΟΣ

Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ

52

ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡ.

Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΩΣ ΣΤΗΝ

                                        ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΗΣΗ 

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002) (29/9/2017 08:44)

 

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΤΡΙΤΗ 3/10/2017 και ώρα 15.15στο γήπεδο Ν. ΜΑΚΡΗΣ [ΕΘΝΙΚΟΥ]  ΓΙΑ

                                     ΦΙΛΙΚΟ ΑΓΩΝΑ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΠΕΤΡΟΥ

Γ.

ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

2

ΠΡΟΚΟΣ

Α.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

3

ΤΣΙΛΙΚΙΡΓΙΑΝ

Μ

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

4

ΤΑΝΓΚΟΥ

Ε.

Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ

5

ΨΗΛΙΑΚΟΣ

Δ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

6

ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ

Β.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

7

ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ

Α.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

8

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ

Ι.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

9

ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ

Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

10

ΓΙΟΚΑΡΗΣ

Δ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

11

ΚΑΤΡΑΒΑΣ

Π.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

12

ΛΛΑΜΨΙΑΣ

Κ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

13

ΨΩΜΑΣ

Μ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

14

ΚΑΡΤΑΛΟΣ

Ι

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

15

ΠΟΥΛΙΔΗΣ

Π.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

16

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

17

ΤΣΑΙΝΗΣ

Ι.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

18

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ

Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

19

ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

20

ΚΟΚΚΟΤΟΣ

Θ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

21

ΑΛΕΞΙΟΥ

Φ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

22

ΓΑΡΙΔΑΣ

Α.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

23

ΤΡΟΥΠΗΣ

Κ.

ΔΟΞΑΚΟΡΩΠΙΟΥ

24

ΜΑΤΣΑΣ

Γ.

ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

25

ΖΑΧΟΣ

Α.

ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

26

ΤΣΟΥΡΑΠΗΣ

Ι.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

27

ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ

 

ΟΛ.ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

28

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Ν.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

29

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΔ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

30

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Β.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

31

ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ

ΣΠ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

32

ΤΣΙΑΜΟΥΡΤΑΣ

Ζ

ΚΑΛΥΒΙΑ

33

ΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

34

ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ

Α.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

35

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Ν.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

36

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

37

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

38

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

39

ΝΑΚΑΣ

Δ.

ΟΛ.ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

40

ΛΟΥΚΑΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

41

ΛΙΟΥΜΗΣ

ΑΘ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

42

ΚΑΡΜΙΡΗΣ

ΔΗΜ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

43

ΜΠΑΡΟΥΣ

Ε.-Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

44

ΝΤΕΛΗΣ

ΣΕΡ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

45

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

ΑΓΓ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΩΣ ΣΤΗΝ

                                        ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΗΣΗ 

 

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18/3 & 19/3) και της Τετάρτης (22/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα της Κυριακής, για την Α’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2

Όλα τα στοιχεία, οι συνθέσεις και τα γκολ από τα ματς της 5ης αγωνιστικής στην Α’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2