22.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου 30/9 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Στα σημερινά ματς-του Σαββάτου 30/9 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-0
20. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-0
22. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-3
24. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-3
25. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-0
27. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 2-5
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 1-0
29. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-4
30. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 3-0
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-2
34. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ. 0-1
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
38. ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-3
40. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-1
43. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΙΩΤΗ Α. 1-1
44. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 2-6
Νέων 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/09/17 09:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-4
46. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/09/17 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0
47. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/09/17 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-3
48. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 09:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-1
Νέων 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-3
50. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/09/17 10:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
51. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 6-2
52. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-1
53. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-2
55. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
56. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
57. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 20:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
Νέων 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/09/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-4
59. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 11:15 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-2
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 13:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 1-1
61. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 20:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Νέων 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-1
63. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 30/09/17 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-0
64. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 30/09/17 13:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 2-2
65. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΡΟΥΦ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/09/17 09:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 4-2
67. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 30/09/17 09:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-3
68. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 13:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-1
69. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 20:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Νέων 7ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 09:00   0-3 α.α.
71. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 10:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 5-1
72. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 12:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-2
73. ΒΥΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 30/09/17 13:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-0
Παίδων 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/09/17 12:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-1
75. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/09/17 13:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 0-4
76. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
77. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/09/17 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
78. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 20:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
80. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/09/17 10:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-1
81. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/09/17 11:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
82. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 30/09/17 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-0
84. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 13:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 2-1
85. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/09/17 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 10:45 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 5-0
87. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-0
88. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 30/09/17 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-3
89. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 30/09/17 11:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-1
90. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/09/17 11:30 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 2-0
91. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 13:30 ΖΗΣΗΣ Δ. 5-0
92. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 10:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-0
94. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-1
95. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 30/09/17 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
96. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/09/17 10:00 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-2
98. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-8
99. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 12:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-2
100. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 12:45 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 3-0
101. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/09/17 13:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-3
102. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΖΥΓΑΣ Π.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 12:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-3
104. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 13:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
105. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 13:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 7-2
106. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 20:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
107. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/09/17 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/17 09:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-5
109. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/09/17 10:30 ΖΥΓΑΣ Π. 0-6
110. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-10
111. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 30/09/17 12:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-3
112. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 13:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-0
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 11-0
114. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/09/17 12:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 5-1
115. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
116. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 18:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 10:00 ΖΗΣΗΣ Δ. 2-3
118. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/09/17 10:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-3 α.α.
119. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΖΗΣΗΣ Δ. 2-0
120. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 30/09/17 12:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-1

Related posts

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Σε τροχιά μπαράζ ο Τριφυλλιακός

Κωνσταντίνος Ράπτης

Γαλαξίας Περιστερίου: Βαρύ πένθος, απεβίωσε το μέλος του Δ.Σ, Κώστας Τάρτσαρ

Γιώργος Ανανίδας