18 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 30/9 στα ματς της ΕΠΣΑΝΑ

Στα σημερινά ματς του Σαββάτου 30/9 στην ΕΠΣΑΝΑ σε όλες τις κατηγορίες σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου 0-1

2. ΜΑΡΚΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2-0
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 30/09/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
0-0
Β Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 30/09/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-1
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/09/17 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-4
6. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλάμου Σάββατο 30/09/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
1-0
Α Όμιλος Νέων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 30/09/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ. 5-0
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 5-0
9. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ. 0-0
10. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Σάββατο 30/09/17 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-0
Β Όμιλος Νέων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ραφήνας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ. 9-0
12. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/09/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-1
13. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 2-3
14. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 30/09/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 1-0
Γ Όμιλος Νέων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 1-3
16. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-0
17. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 30/09/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-1
Δ Όμιλος Νέων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Συκαμίνου Σάββατο 30/09/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗΣ Α.  
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 30/09/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 5-0
20. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 30/09/17 12:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 0-2

Related posts

Τα σημερινά αποτελέσματα στην Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team

Ο Α’ Αντιπρόεδρος της ΕΠΣΑΝΑ Ξενοφών Ρούσσης σήμερα στις 9 μ.μ.

Τάσος Ζαφειρίου

ΕΠΣΑΝΑ: ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Nάσος Φακίδης