18 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (30/9 και 1/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου 30/9 και 1/10 στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/09/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-1
2. ΜΑΡΚΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2-0
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 30/09/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
0-0
4. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 01/10/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-1
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 01/10/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-2
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 01/10/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
1-1
7. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 01/10/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-0
8. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 01/10/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
1-3
Β Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 30/09/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-1
10. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 01/10/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
11. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 01/10/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4-0
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 01/10/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2
13. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Δροσιάς Κυριακή 01/10/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
14. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 01/10/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-2
15. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αφιδνών Κυριακή 01/10/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
0-3
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 01/10/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
3-1
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/09/17 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-4
18. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλάμου Σάββατο 30/09/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
1-0
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 01/10/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-0
20. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 01/10/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-4
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βούλας Κυριακή 01/10/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-1
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Ανθούσας Κυριακή 01/10/17 16:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
Α Όμιλος Νέων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 30/09/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ. 5-0
24. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 5-0
25. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ. 0-0
26. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Σάββατο 30/09/17 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-0
Β Όμιλος Νέων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ραφήνας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ. 9-0
28. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/09/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-1
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 2-3
30. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 30/09/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 1-0
Γ Όμιλος Νέων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 1-3
32. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 30/09/17 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-0
33. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 30/09/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-1
Δ Όμιλος Νέων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Συκαμίνου Σάββατο 30/09/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗΣ Α. 1-4
35. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 30/09/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 5-0
36. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 30/09/17 12:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 0-2
Α Όμιλος Παίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Κυριακή 01/10/17 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 0-5
38. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 01/10/17 10:00    
39. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 01/10/17 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-2
40. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 01/10/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 0-1
41. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Κυριακή 01/10/17 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Β Όμιλος Παίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ανθούσας Κυριακή 01/10/17 10:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
43. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 01/10/17 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 0-0 α.α.
44. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 01/10/17 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 4-3
45. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 01/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 1-3
46. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 01/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-1
Γ Όμιλος Παίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 01/10/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
48. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Κυριακή 01/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-3
49. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 01/10/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-2
50. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Κυριακή 01/10/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-3 α.α.
51. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 01/10/17 10:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 1-3
Δ Όμιλος Παίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 01/10/17 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 1-4
53. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αφιδνών Κυριακή 01/10/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 6-1
54. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Κυριακή 01/10/17 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 5-3
55. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 01/10/17 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-2

Related posts

Ανανέωσε ο Ζερμπίνης στο Κρυονέρι

Abola Team 3

Ικανοποίηση από τον Δ. Γιαρένη και την ΕΠΣΑΝΑ για τις επιδόσεις των διαιτητών της Ένωσης

Abola Team 3

Στο γήπεδο της Σταμάτας το φιλικό του Ολυμπιακου Αγίου Στεφάνου με τον Αμφιαραο

Abola Team 2