29 C
Αθήνα
Αύγουστος 14, 2022
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές σε όλους τους ομίλους στην 2η αγωνιστική στην Γ’ Εθνική

Στα ματς της 2ης αγωνιστικής σε όλους τους Ομίλους της Γ’ Εθνικής ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Γ’ Εθνική – 2η αγωνιστική

Κυριακή 8/10 – 16:00

 

1ος όμιλος

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Διδυμότειχου

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας), βοηθοί: Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)

Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής

Διαιτητής: Κιγιτζή (Θράκης), βοηθοί: Δημητριάδης, Γκιόση (Θράκης)

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα

Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας), βοηθοί: Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας)

Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης

Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς), βοηθοί: Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Προσκυνητών

Διαιτητής: Τζουμαλάκης (Σερρών), βοηθοί: Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

 

2ος όμιλος

Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου

Διαιτητής: Τσιαουσίδης (Μακεδονίας), βοηθοί: Σιανίδης, Ανδρέου (Μακεδονίας)

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσάϊκος

Διαιτητής: Ρούσσης (Θεσσαλίας), βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Αναστασίου (Θεσσαλίας)

Πιερικός-Μακεδονικός

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας), βοηθοί: Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα

Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς), βοηθοί: Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Καμπανιακός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Διαιτητής: Γκαραγκάνης (Πιερίας), βοηθοί: Βρούζος, Θεοδώρου (Πιερίας)

Ηρακλής-Αγρότικός Αστέρας

Διαιτητής: Μαυρίδης (Πέλλας), βοηθοί: Κεσισόγλου, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Καρίτσας

Διαιτητής: Αγγελούδης (Λάρισας), βοηθοί: Νίκζας, Μάνος (Λάρισας)

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

 

3ος όμιλος

Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕΠ Καραγιαννίων

Διαιτητής: Κέκελος (Αιτ/νίας), βοηθοί: Τσιλίκας, Λύσαρης (Αιτ/νίας)

Αστέρας Παραποτάμου-Πανλευκάδιος

Διαιτητής: Μάντζιος (Ηπείρου), βοηθοί: Κόλλιας, Μωυσιάδης (Ηπείρου)

Σκουφάς Κομποτίου-Μακεδονικός Φούφα

Διαιτητής: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας), βοηθοί: Φραγκούλης, Τσόγκας (Πρέβεζας)

Νέος Αμφίλοχος-ΑΕ Λευκίμμης

Διαιτητής: Στεφάνου (Θεσπρωτίας), βοηθοί: Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), Λιόντος (Ηπείρου)

Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός

Διαιτητής: Κολύτας (Κέρκυρας), βοηθοί: Πασχάλης (Ηπείρου), Σκορδίλης (Κέρκυρας)

Ερμής Αμυνταίου-Δόξα Κρανούλας

Διαιτητής: Πανυτσίδης (Κοζάνης), βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Σταφυλάς (Τρικάλων)

Ρεπό: Καστοριά

 

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού-Οπούντιος Μαρτίνου

Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας), βοηθοί: Νατσιόπουλος, Τσιότσιος (Μακεδονίας)

ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Διώτης (Ευρυτανίας), βοηθοί: Καλύβας, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

Ολυμπιακός Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου

Διαιτητής: Καρατέργιος (Κοζάνης), βοηθοί: Στεφανής, Παπαλίτσας (Καρδίτσας)

Αμβρυσσέας Δίστομου-Αστέρας Ιτέας

Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών), βοηθοί: Ματσούκας, Κοκαρίδας (Αθηνών)

Ρήγας Φεραίος-ΝΠΣ Βόλος

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας), βοηθοί: Φράγιος, Νταβέλας (Μακεδονίας)

Αχιλλέας Φαρσάλων-Θήβα

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων), βοηθοί: Κουρέντας, Λεωνίδας (Τρικάλων)

Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

 

5ος όμιλος

Διαγόρας Βραχνέικων-Τσικλητήρας Πύλου

Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας), βοηθοί: Καλαμπόκης, Τριανταφύλλου (Αιτ/νίας)

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Τζαγκαράκης (Αχαϊας), βοηθοί: Ζούλης, Γεωργακόπουλος (Αχαϊας)

Πανηλειακός-Καλαματά (Σάββατο 7/10-18:00)

Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας), βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος, Νίκα (Αρκαδίας)

Ζάκυνθος-Αχαϊκή

Διαιτητής: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας), βοηθοί: Καραλής, Ασημακόπουλος (Ηλείας)

Παλληξουριακός-Λεωνίδιο (14:00)

Διαιτητής: Χρονάς (Αχαϊας), βοηθοί: Βασιλόπουλος (Αχαϊας), Λιάπης (Ηλείας)

Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας

Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Αχαϊας), βοηθοί: Οικονόμου, Γκοτσόπουλος (Αχαϊας)

 

6ος όμιλος

Διαγόρας-Προοδευτική (Δευτέρα 9/10-15:30)

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών), βοηθοί: Αραβίδης, Βαξαβανέλης (Αθηνών)

ΑΟ Ζευγολατιού-Ασπρόπυργος

Διαιτητής: Ζαχαρόπουλος (Ανατ. Αττικής), βοηθοί: Μητάρης, Γουρνιάς (Ανατ. Αττικής)

Ιωνικός-Εθνικός

Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών), βοηθοί: Ζήρδας, Νιδριώτης (Αθηνών)

Λουτράκι-Κερατσίνι

Διαιτητής: Γκοβέσης (Αρκαδίας), βοηθοί: Τριανταφύλλου, Κύριος (Αρκαδίας)

Ιάλυσος-Ρόδος

Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας), βοηθοί: Πριόνας, Δέλχας (Εύβοιας)

Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου

 

7ος όμιλος

Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων

Διαιτητής: Καρυοφύλλης (Πειραιά), βοηθοί: Τζιλίρης, Χρηστάκος (Πειραιά)

Ένωση Ερμιονίδας-Τριγλία Ραφήνας

Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών), βοηθοί: Σαμοϊλης, Κολιάκος (Αθηνών)

Χαλκίδα-Αιολικός (14:30)

Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας), βοηθοί: Φίλος, Δελλής (Βοιωτίας)

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Πανθηραϊκός

Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Δυτ. Αττικής), βοηθοί: Κρετσίμος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

Ερμής Κιβερίου-Ταμυναϊκός

Διαιτητής: Κακρίδης (Κορινθίας), βοηθοί: Γκότσης, Σεφέρης (Κορινθίας)

Ρεπό: Παναργειακός

 

8ος όμιλος

Ηλυσιακός-Ηρόδοτος

Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου), βοηθοί: Πολυχρονιάδης, Δουλγεράκης (Ανατ. Αττικής)

ΑΕ Μυλοποτάμου-ΑΟ Παλαιόχωρας

Διαιτητής: Κουναλάκης (Ηρακλείου), βοηθοί: Αντ. Δασκαλάκης, Ιωαν. Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Ατσαλένιος-Αιγάλεω

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων), βοηθοί: Κοκμότος, Λιοδάκης (Ρεθύμνου)

Φωστήρας-Κηφισιά

Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου), βοηθοί: Ζησιμόπουλος, Γιαννίκος (Πειραιά)

ΟΦ Ιεράπετρας-Άγιος Ιερόθεος (15:30)

Διαιτητής: Πατεμπτζής (Ηρακλείου), βοηθοί: Τρουλίνος, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

Related posts

Τον έμπειρο γκολκίπερ Σικαλιά βλέπει ο Διαγόρας

Abola Team 3

Στις 21/3 ο Τελικός Ερμής Ζωνιανών – Επισκοπή

Abola Team 2

Ζορμπάς: «Υπάρχει πολύ ταλέντο στο Μοσχάτο, θα κάνουμε τα πάντα για να επανέλθουμε στις νίκες»

Γιώργος Ανανίδας