19.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 7/10 στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββάτου 7/10 στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΡΟΥΦ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 0-0
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 3-0
14. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 3-0
15. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 16:15 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 2-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-1
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-2
18. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 3-1
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-0
21. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
22. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-2
24. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-0
25. ΒΥΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
26. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 3-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 7-1
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
29. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-6
31. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 3-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-6
33. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-4
34. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 7-1
35. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΙΣΣΑ Α. 0-2
37. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
Νέων 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-4
39. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/10/17 18:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-1
40. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 20:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Νέων 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 09:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-4
42. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 09:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-3
43. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/10/17 10:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
44. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-6
45. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-1
46. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 07/10/17 09:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 07/10/17 10:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 3-1
49. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-0
50. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 19:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Νέων 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/10/17 10:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-6
53. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 10:45 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-2
55. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 18:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Νέων 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 09:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 2-0
57. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 12:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-3
58. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 07/10/17 17:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 2-0
Νέων 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 09:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
60. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 07/10/17 09:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 0-5
61. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 07/10/17 13:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-2
62. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 13:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-2
Νέων 7ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 09:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-2
64. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-4
65. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 13:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-0
66. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 07/10/17 16:15 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-1
Νέων 8ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 07/10/17 14:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-0
68. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/10/17 18:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
69. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 19:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 07/10/17 00:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-3 α.α.
71. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-0
72. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
73. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 20:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 10:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-0
75. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/10/17 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
76. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 07/10/17 12:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-1
77. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 12:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-2
78. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 13:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-8
79. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 07/10/17 12:00 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 2-3
81. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/10/17 14:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-0
82. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 07/10/17 14:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
83. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/10/17 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-4
Παίδων 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 11:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-5
85. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
86. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 07/10/17 18:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-4
87. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-4
88. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 20:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 10:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 5-1
90. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-4
91. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 07/10/17 11:30   Αναβλήθηκε
92. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 12:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-1
93. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 17:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-2
94. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 4-1
Παίδων 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΡΟΥΦ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 11:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 0-5
96. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 12:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
97. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 20:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 07/10/17 10:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 6-1
99. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 11:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-4
100. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/10/17 12:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
101. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 13:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-0
102. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 20:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 09:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-5
104. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 12:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
105. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 7-0
106. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 18:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
107. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 20:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 09:45 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 10-1
109. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-5
110. ΑΕΚ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-1
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-3
112. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 12:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. Αναβλήθηκε
113. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 13:45 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-12
114. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 13:45 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
115. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 14:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-6
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-0
117. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 07/10/17 11:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 5-0
118. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 07/10/17 11:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-0
119. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 07/10/17 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-0
120. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 18:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 5-0
Παμπαίδων 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-0
122. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 12:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-2
123. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 13:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
124. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 07/10/17 19:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-0
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
126. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-3
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/10/17 12:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 4-0
128. ΡΟΥΦ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 13:15 ΙΣΣΑ Α. 4-1
129. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-3 α.α.
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΥΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-4
131. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 11:15 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-2
132. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 14:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-1
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0 α.α.
135. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/10/17 12:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-1
136. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 17:15 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-0
137. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-6
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/10/17 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-1
139. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/10/17 12:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
140. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 07/10/17 13:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
141. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 15:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0

Related posts

Κυπελλούχος ΕΠΣΑ τα Σούρμενα

Βασίλης Θεόκλητος

Tα αποτελέσματα στα πρωινά παιχνίδια της Κυριακής (18/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Τα σημερινά (3/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

admin