17.8 C
Αθήνα
Μάρτιος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (7/10 και 8/10) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (7/10 και 8/10) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΡΟΥΦ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 0-0
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 3-0
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-1
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 2-0
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-0
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-0
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-1
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 3-0
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 3-0
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 16:15 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 2-2
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-0
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 08/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
14. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-3
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-1
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-2
19. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 3-1
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-2
22. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 08/10/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-6
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 08/10/17 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-0
24. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/10/17 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 3-1
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-0
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
28. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-2
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 08/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 6-0
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-1
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-2
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-2
34. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-0
35. ΒΥΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 3-0
37. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-0
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/10/17 16:15 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 7-1
42. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-0
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/10/17 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-2
45. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
46. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-0
47. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/10/17 13:15 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-6
49. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 3-0
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
51. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-2
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-6
55. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-4
56. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 7-1
57. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-2
58. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 09:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 08/10/17 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 2-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΙΣΣΑ Α. 0-2
61. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
62. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/10/17 10:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-3
63. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 08/10/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-2
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-2
65. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 4-1
Νέων 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-4
67. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/10/17 18:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-1
68. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 20:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-0 α.α.
69. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 08/10/17 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 4-0
70. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 18:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
71. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 20:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
Νέων 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 09:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-4
73. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 09:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-3
74. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/10/17 10:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
75. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-6
76. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-1
77. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-0
Νέων 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 07/10/17 09:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
79. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 07/10/17 10:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 3-1
80. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-0
81. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0
82. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 19:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-2
83. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 08/10/17 12:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 4-1
Νέων 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/10/17 10:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-6
85. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 10:45 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
86. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-2
87. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 18:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-2
88. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 08/10/17 10:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-1
89. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 18:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Νέων 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 09:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 2-0
91. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 12:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-3
92. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 07/10/17 17:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 2-0
93. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 08/10/17 10:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-9
94. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 09:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
96. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 07/10/17 09:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 0-5
97. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 07/10/17 13:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-2
98. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 13:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-2
99. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 08/10/17 17:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
100. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 20:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Νέων 7ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 09:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-2
102. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-4
103. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 13:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-0
104. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 07/10/17 16:15 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-1
105. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΒΥΡΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 08/10/17 14:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-1
106. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/10/17 19:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Νέων 8ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 07/10/17 14:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-0
108. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/10/17 18:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-1
109. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 19:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-1
110. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 08/10/17 18:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 1-0
111. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 08/10/17 19:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 07/10/17 00:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-3 α.α.
113. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-0
114. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
115. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 20:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
116. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 08/10/17 11:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 0-4
117. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 20:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 10:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-0
119. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/10/17 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
120. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 07/10/17 12:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-1
121. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 12:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-2
122. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 13:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-8
123. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-2
124. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 08/10/17 12:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
Παίδων 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 07/10/17 12:00 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 2-3
126. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/10/17 14:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-0
127. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 07/10/17 14:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
128. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/10/17 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-4
129. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 08/10/17 09:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 5-1
130. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 08/10/17 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 7-0
Παίδων 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 11:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-5
132. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
133. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 07/10/17 18:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-4
134. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-4
135. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 20:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 6-1
136. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 10:00 ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ. 2-1
137. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 13:15 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-5
Παίδων 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 10:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 5-1
139. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-4
140. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 07/10/17 11:30   Αναβλήθηκε
141. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 12:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-1
142. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 17:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-2
143. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 4-1
Παίδων 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΡΟΥΦ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 11:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 0-5
145. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 12:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
146. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 20:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-0
147. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 08/10/17 10:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-0
148. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/10/17 18:15 ΙΣΣΑ Α. 4-2
149. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/10/17 20:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
150. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 20:15 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 07/10/17 10:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 6-1
152. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 11:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-4
153. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/10/17 12:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
154. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 13:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-0
155. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 20:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-0
156. ΡΟΥΦ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/10/17 18:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 11-0
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 09:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-5
158. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 12:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
159. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 7-0
160. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 18:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
161. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 20:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-2
162. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 08/10/17 10:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 8-0
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 09:45 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 10-1
164. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-5
165. ΑΕΚ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-1
166. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0
167. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 10:45 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 5-1
168. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 18:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-3
170. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 12:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. Αναβλήθηκε
171. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 13:45 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-12
172. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 13:45 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-4
173. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 14:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-6
174. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 08/10/17 14:00 ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ. 1-0
175. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 19:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-0
177. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 07/10/17 11:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 5-0
178. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 07/10/17 11:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-0
179. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 07/10/17 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-0
180. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 18:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 5-0
181. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 08/10/17 11:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-11
Παμπαίδων 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-0
183. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 12:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-2
184. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 13:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
185. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 07/10/17 19:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-0
186. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 13:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-1
187. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 08/10/17 13:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
188. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
189. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-3
190. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 18:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
191. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/10/17 18:30   Αναβλήθηκε
192. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/10/17 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/10/17 12:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 4-0
194. ΡΟΥΦ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 13:15 ΙΣΣΑ Α. 4-1
195. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-3 α.α.
196. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 08/10/17 14:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 5-0
197. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 08/10/17 16:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-6
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
198. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΥΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 07/10/17 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-4
199. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 11:15 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-2
200. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 14:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-1
201. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 09:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 2-1
202. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 08/10/17 15:30 ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ. 9-2
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
203. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
204. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/10/17 09:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-2
205. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 12:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 3-3
206. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-0
207. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 18:30 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 3-0
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
208. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0 α.α.
209. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/10/17 12:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-1
210. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 17:15 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-0
211. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 18:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-6
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
212. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/10/17 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-1
213. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/10/17 12:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
214. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 07/10/17 13:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
215. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/10/17 15:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
216. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 08/10/17 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-4

Related posts

Ολυμπιακός σε καλό δρόμο!

Abola Team

Οι διαιτητές στον Κυριακάτικο αγώνα (3/6) για τα μπαράζ παραμονής στην Β’ ΕΠΣΑ Άμιλλα Περιστερίου-Αμπελόκηποι

Abola Team 3

Σοκ στον Άγιο Θωμά! Δύο αγωνιστικές αποβολή από το πρωτάθλημα!

Κωνσταντίνος Ράπτης