9.3 C
Αθήνα
Απρίλιος 6, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (7/10 και 8/10) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (7/10 και 8/10) σε όλες τις κατηγορίες στον Πειραιά, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 4-0
2. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 08/10/17 13:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-1
3. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-1
4. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 08/10/17 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 1-1
5. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 08/10/17 16:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ .., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-3
6. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 2-1
7. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 4-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:30   Αναβλήθηκε
9. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 08/10/17 13:45 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-0
10. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 08/10/17 13:45 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
11. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 3-1
12. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 1-1
13. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-0
14. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 4-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 07/10/17 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-0
16. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 07/10/17 16:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 0-0
17. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 13:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-2
18. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 08/10/17 13:45 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-1
19. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 13:45 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
20. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 08/10/17 13:45 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 3-0
23. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 0-4
24. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-0
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-2
26. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/10/17 13:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-1
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 08/10/17 13:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 6-0
28. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-5
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-2
30. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-4
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-1
32. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 08/10/17 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΟΡΝΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 0-4
33. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 08/10/17 16:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 0-1
Εφηβικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 07/10/17 13:00 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. 1-5
35. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 07/10/17 15:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. 1-3
36. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 07/10/17 18:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 1-3
Εφηβικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 4-0
38. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 08/10/17 12:30 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 1-1
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 08/10/17 18:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
Εφηβικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 11:00 ΚΙΚΗΣ Α.  
41. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 07/10/17 11:30 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 2-2
42. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 07/10/17 14:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 1-1
Εφηβικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 09:15 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-3
44. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 07/10/17 13:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. 1-0
45. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 08/10/17 11:15 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 0-1
Εφηβικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 07/10/17 11:00   Αναβλήθηκε
47. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 07/10/17 14:15 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3 α.α.
Εφηβικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 07/10/17 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 2-3
49. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 07/10/17 13:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. 3-4
Εφηβικό – Α Φάση – 7ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 07/10/17 18:45   Αναβλήθηκε
Παιδικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 07/10/17 11:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. 5-0
52. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 07/10/17 13:00   Αναβλήθηκε
Παιδικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 07/10/17 09:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0
54. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 07/10/17 09:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 1-2
55. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 11:15 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-1
Παιδικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 13:15 ΡΑΠΤΗΣ Θ. 1-2
57. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 07/10/17 14:15 ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. 1-0
58. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 08/10/17 09:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 9-1
Παιδικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 07/10/17 09:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-1
60. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 07/10/17 12:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 3-0 α.α.
61. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 08/10/17 18:45 ΤΟΡΝΟΣ Ε.  
Παιδικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 07/10/17 10:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 3-0 α.α.
63. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 13:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 0-6
Παιδικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 07/10/17 11:00 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. 0-7
65. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 08/10/17 10:30 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 1-1

Related posts

Και επίσημα στην Γ΄ Εθνική η Προοδευτική

Abola Team 2

ΕΠΣ Πειραιά: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (30-31/3)

Nάσος Φακίδης

Η ΕΠΣ Πειραιά για το ντέρμπι ΑΕ Μοσχάτου-Ατρόμητος Πειραιά, για τους υπερπαρατηρητές στα ματςν του Σαββατοκύριακου (3 και 4/) για τις ποινές σε παίκτες και παράγοντες και τα σωματεία και τα πρόσωπα που θα τιμηθούν στην κοπή της πίτας

Abola Team 3