19.7 C
Athens
Οκτώβριος 19, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Κυπέλλου (11/10) και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στον Πειραιά

Τα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 11/10) στον Πειραιά ορίστηκαν να διευθύνουν οι εξής διαιτητές ενώ το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στον Πειραιά έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 14/10/17 16:30    
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:15    
3. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 15/10/17 13:45    
4. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/10/17 14:15    
5. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 15/10/17 16:00    
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 15/10/17 16:30    
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 14/10/17 16:00    
9. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 15/10/17 13:45    
10. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 15/10/17 13:45    
11. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00    
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 15/10/17 16:30    
13. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:30    
14. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:30    
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τετάρτη 11/10/17 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
16. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ (4ος Διαιτητής: ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ) ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Τετάρτη 11/10/17 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
17. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ (4ος Διαιτητής: ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ) ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 11/10/17 16:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)  
18. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (4ος Διαιτητής: ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ) ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 11/10/17 16:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ .., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
19. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (4ος Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ) ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 11/10/17 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)  
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Τετάρτη 11/10/17 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:30    
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 11:00    
23. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 15/10/17 11:00    
24. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 15/10/17 11:00    
25. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 15/10/17 11:00    
26. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 15/10/17 13:00    
27. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 15/10/17 13:45    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00    
29. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 14/10/17 16:30    
30. ΘΗΣΕΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:30    
31. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:30    
32. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/10/17 11:30    
33. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 13:45    
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:30    
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 14/10/17 16:00    
36. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:30    
37. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00    
38. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 15/10/17 11:00    
39. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 15/10/17 13:45

Related posts

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα σημερινά (Σάββατο 18/11) παιχνίδια στον Πειραιά

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (13/1) στον Πειραιά και η διευκρίνηση για τα εξοδολόγια διαιτησίας

Abola Team 3