32.7 C
Αθήνα
Αύγουστος 13, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Αλλαγές στο πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (14 και 15/10) στην ΕΠΣΔΑ ενώ στα ματς ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές

Από την ΕΠΣΔΑ ανακοινώθηκαν τα εξής:

ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΠΟΦΑΣΕΩΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ , ΛΟΓΩ ΣΟΒΑΡΩΝ ΚΟΛΛΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΑΣ , ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΗΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΗΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΛΛΑΓΕΣ : 1) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017 ΣΤΙΣ 16:00 ————2) ΙΚΑΡΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ ΛΕΩΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ 14/10/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 16:00 ——–3) ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 16:30 .

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.  
2. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
 
3. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 14/10/17 16:00 HABILAJ A., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
 
4. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.  
5. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 15/10/17 12:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.  
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
7. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.  
9. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.  
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:30 HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στην ΕΠΣΔΑ και οι πρώτοι σκόρερ στην κατηγορία

Abola Team 3

Φιλικά παιχνίδια οι Μικτές Νέων και Παίδων της ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3