Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (14, 15/10)στην ΕΠΣΑΝΑ-Πως θα διεξαχθεί η αγωνιστική της 28ης Οκτωβρίου

Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΠΣΑΝΑ σχετικά με το πως θα διεξαχθεί η αγωνιστική της 28ης και 29ης Οκτωβρίου ενώ για τα ματς του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Σας ενημερώνουμε ότι το Σαββατοκύριακο 28-29/10/2017 η αγωνιστική θα διεξαχθεί ως ακολούθως :

 

  1. Α- Β΄ Κατηγορία Σάββατο – Κυριακή 28-29/10/2017

  2. Γ΄ Κατηγορία  Δεν θα διεξαχθεί

  3. ΝΕΩΝ Κυριακή 29/10/2017 ώρα 10.00

  4. ΠΑΙΔΩΝ Κυριακή 29/10/2017  12.30

  5. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δεν θα διεξαχθεί

  6. JUNIOR Δεν θα διεξαχθεί

  7. Α Κατηγορία
    (5η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    1. ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
    (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
     
    2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
    (Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
     
    3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
    (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
     
    4. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Άνοιξης Σάββατο 14/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
    (Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
     
    5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
    (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
     
    6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 15/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
    (Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
     
    7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 15/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
    (Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
     
    8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 15/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
    (Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
     
    ΚΥΠΕΛΛΟ Β ΦΑΣΗ
    (1η φάση)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    9. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Τετάρτη 18/10/17 15:15    
    10. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Τετάρτη 18/10/17 15:45    
    11. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Τετάρτη 18/10/17 15:45    
    12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 18/10/17 15:45    
    13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ραφήνας Τετάρτη 18/10/17 15:45    
    14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέων Παλατίων Τετάρτη 18/10/17 15:45    
    15. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κερατέας Τετάρτη 18/10/17 15:45    
    16. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Τετάρτη 18/10/17 15:45    
    Β Κατηγορία
    (5η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    17. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
    (Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
     
    18. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Δροσιάς Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
    (Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
     
    19. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γέρακα Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
    (Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
     
    20. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 15/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
    (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
     
    21. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 15/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
    (Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
     
    22. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αφιδνών Κυριακή 15/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
    (Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
     
    23. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 15/10/17 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
    (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
     
    24. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
    (Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
     
    Γ Κατηγορία
    (3η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/10/17 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.
    (Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
     
    26. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
    (Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
     
    27. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
    (Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
     
    28. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αυλώνα Κυριακή 15/10/17 16:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
    (Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
     
    29. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καπανδριτίου Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
    (Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
     
    30. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βούλας Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
    (Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
     
    31. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Ανθούσας Κυριακή 15/10/17 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
    (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
    (Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
     
    Α Όμιλος Νέων
    (3η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    32. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
    33. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βούλας Σάββατο 14/10/17 10:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
    34. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Βάρης Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.  
    35. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 14/10/17 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
    Β Όμιλος Νέων
    (3η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    36. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΓΑΤΣΑ Α.  
    37. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 14/10/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Δ.  
    38. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
    39. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
    Γ Όμιλος Νέων
    (3η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    40. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/10/17 00:00    
    41. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
    42. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
    43. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 15:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
    Δ Όμιλος Νέων
    (3η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    44. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/10/17 00:00    
    45. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 09:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
    46. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 14/10/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
    47. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 11:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
    Α Όμιλος Παίδων
    (3η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    48. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κερατέας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
    49. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
    50. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
    51. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 15/10/17 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
    52. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
    Β Όμιλος Παίδων
    (3η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    53. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
    54. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 15/10/17 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
    55. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
    56. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 15/10/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
    57. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
    Γ Όμιλος Παίδων
    (3η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    58. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
    59. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
    60. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 15/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
    61. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 15/10/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
    62. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 15/10/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
    Δ Όμιλος Παίδων
    (3η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    63. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 15/10/17 09:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
    64. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 15/10/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
    65. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αφιδνών Κυριακή 15/10/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
    66. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
    67. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 15/10/17 13:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
    Α Όμιλος Παμπαίδων
    (1η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    68. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
    69. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Σάββατο 14/10/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
    70. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
    71. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
    72. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 14/10/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
    Β Όμιλος Παμπαίδων
    (1η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    73. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca Αrena Σάββατο 14/10/17 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
    74. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/10/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
    75. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.  
    76. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 14/10/17 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
    77. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 14/10/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
    Γ Όμιλος Παμπαίδων
    (1η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    78. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 14/10/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
    79. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
    80. ΑΝΟΙΞΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 14/10/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
    81. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
    Δ Όμιλος Παμπαίδων
    (1η αγωνιστική)
      Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    82. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 14/10/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
    83. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καπανδριτίου Σάββατο 14/10/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.  
    84. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 14/10/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
    85. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 13:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
    86. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 17:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.

 

Related posts

Διπλό η Βουλιαγμένη

Παντελίδης Mάνος

Κύπελλο ΕΠΣΑΝΑ: Την Τετάρτη (9/1) η κλήρωση της Δ’ φάσης

Nάσος Φακίδης

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 15-16/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς