18 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στην ΕΠΣΑ και το πρόγραμμα του Κυπέλλου 18/10 και 25/10

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές ενώ και το πρόγραμμα του Κυπέλλου (18/10 και 25/10) έχει ως εξής:

47ο ΚΥΠΕΛΛΟ – Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη 18/10/17 15:30    
2. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 18/10/17 15:30    
3. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 18/10/17 15:30    
4. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 18/10/17 15:30    
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 18/10/17 15:30    
6. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 18/10/17 15:30    
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 25/10/17 15:30    
8. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 25/10/17 15:30    
9. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη 25/10/17 15:30    
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΡΟΥΦ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 25/10/17 15:30    
11. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 25/10/17 15:30    
12. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 25/10/17 15:30    
13. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΟΥΔΗ Τετάρτη 25/10/17 15:30    
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 25/10/17 15:30    
15. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Τετάρτη 25/10/17 15:30    
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 25/10/17 15:30    
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
18. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
19. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
20. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
21. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.  
22. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
23. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
24. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
27. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
28. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι.  
29. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
30. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
31. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
32. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
34. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
35. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/10/17 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
37. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.  
38. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
39. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
40. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
42. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
43. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
44. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
45. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.  
46. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
47. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
48. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
50. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
51. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
52. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
53. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
54. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
55. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
56. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
58. ΠΟΨ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.  
59. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
60. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
61. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
62. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΙΣΣΑ Α.  
63. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
65. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
66. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
67. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/10/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
68. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
69. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 13:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
71. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
72. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 09:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
73. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
74. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/10/17 11:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
75. ΑΡΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
77. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΖΥΓΑΣ Π.  
78. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
79. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 10:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
80. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
81. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Νέων 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/10/17 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
83. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
84. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 18:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
85. ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
86. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 18:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α.  
87. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Νέων 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 09:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
89. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
90. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
91. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/10/17 10:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
92. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
93. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
94. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/10/17 13:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Νέων 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
96. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
97. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
98. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 20:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
99. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 12:45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
100. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 20:15 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Νέων 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΠΛΑΤΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
102. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 18:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
103. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
104. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 19:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
105. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 19:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
106. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 20:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Νέων 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 14/10/17 13:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
108. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
109. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 15/10/17 13:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
110. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/10/17 18:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
111. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 20:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/10/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π.  
113. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
114. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
115. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 13:00 ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
116. ΡΟΥΦ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
117. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
119. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
120. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 12:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
121. ΒΥΡΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 14/10/17 13:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
122. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
123. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 15/10/17 10:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Νέων 8ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 15/10/17 16:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
125. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/10/17 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
126. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
127. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
128. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΧΙΟΝΗΣ Α.  
130. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/10/17 12:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
131. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
132. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 20:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
133. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 20:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
135. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/10/17 12:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
136. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
137. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 13:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
138. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 20:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
139. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
140. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 15/10/17 12:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 13:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
142. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 13:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
143. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 14/10/17 13:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
144. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/10/17 14:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
145. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 19:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
146. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/10/17 19:15 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
147. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 14/10/17 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
148. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/10/17 11:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
149. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 14/10/17 12:00 ΙΣΣΑ Α.  
150. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
151. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
152. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 20:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
153. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 11:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
154. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
155. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/10/17 11:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
156. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 14/10/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
157. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/10/17 19:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
158. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
159. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
160. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
161. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
162. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
163. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΙΣΣΑ Α.  
164. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
165. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 20:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
166. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΡΟΥΦ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 20:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 10:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
168. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
169. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/10/17 11:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
170. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
171. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 20:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
172. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 20:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
173. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/10/17 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
174. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
175. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 13:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
176. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
177. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
178. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
179. ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/10/17 09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
180. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕΚ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 14/10/17 09:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
181. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/10/17 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
182. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 13:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
183. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
184. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 13:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
185. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
186. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/10/17 18:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
187. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
188. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/10/17 20:15 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
189. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
190. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 17:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
191. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
192. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
193. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/10/17 13:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
194. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/10/17 14:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
195. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/10/17 19:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
196. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
197. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 15/10/17 20:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
198. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 14/10/17 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
199. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
200. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/10/17 13:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
201. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
202. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/10/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
203. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/10/17 12:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

Related posts

Άγιος Δημήτριος: «93 χρόνια ζωής και περηφάνιας»

Γιώργος Ανανίδας

Νεοπεντελικός – Απόλλων Αθηνών-Δάφνη 3-0

Abola Newsroom

Πέτρος Δημητρίου στην Ηλιούπολη

Κωνσταντίνος Ράπτης