18.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-1
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-2
4. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Άνοιξης Σάββατο 14/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-0
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
5-1
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 15/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-0
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 15/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4-0
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 15/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-2
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
4-1
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Δροσιάς Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-0
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γέρακα Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-1
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 15/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-1
13. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 15/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
14. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αφιδνών Κυριακή 15/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
1-2
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 15/10/17 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
2-0
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-2
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/10/17 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
0-3
18. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
2-2
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αυλώνα Κυριακή 15/10/17 16:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
3-0
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καπανδριτίου Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
0-1
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βούλας Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
23. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Ανθούσας Κυριακή 15/10/17 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Α Όμιλος Νέων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1-1
25. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βούλας Σάββατο 14/10/17 10:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 7-1
26. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Βάρης Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 0-1
27. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 14/10/17 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 2-2
Β Όμιλος Νέων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΓΑΤΣΑ Α. 2-1
29. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 14/10/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Δ. 2-3
30. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 6-1
31. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-1
Γ Όμιλος Νέων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/10/17 00:00    
33. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 3-4
34. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-1
35. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 15:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 3-1
Δ Όμιλος Νέων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/10/17 00:00    
37. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 09:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 11-0
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 14/10/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-4
39. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 11:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 5-4
Α Όμιλος Παίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κερατέας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 3-3
41. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-6
42. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 2-5
43. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 15/10/17 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-2
44. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-7
Β Όμιλος Παίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 4-0
46. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 15/10/17 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 0-2
47. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
48. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 15/10/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
49. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-1
Γ Όμιλος Παίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 2-4
51. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 15/10/17 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
52. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 15/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-1
53. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 15/10/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 4-1
54. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 15/10/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-2
Δ Όμιλος Παίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 15/10/17 09:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 11-0
56. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 15/10/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 3-6
57. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αφιδνών Κυριακή 15/10/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 2-3
58. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 1-5
59. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 15/10/17 13:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-5
61. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Σάββατο 14/10/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0 α.α.
62. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 2-2
63. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 8-1
64. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-6
Β Όμιλος Παμπαίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca Αrena Σάββατο 14/10/17 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 6-2
66. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/10/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-3
67. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 0-1
68. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 14/10/17 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. 2-3
69. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 14/10/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-4
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 14/10/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 6-3
71. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 1-5
72. ΑΝΟΙΞΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 14/10/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 6-1
73. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-1
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 14/10/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
75. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καπανδριτίου Σάββατο 14/10/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 2-7
76. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 14/10/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-1
77. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 13:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 4-1
78. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 17:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1-1

Related posts

Ευχές από τον Σύνδεσμο Προπονητών Ποδοσφαίρου Ανατολικής Αττικής

Ρένος Γιαμπουράς

Ξεκινάει το πρωτάθλημα Κ 10

Abola Team

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ και το πρόγραμμα στα junior

Abola Team 3