16.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΔΑ

Για τα ματς του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
 
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
 
3. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
4. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
5. ΒΥΖΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
 
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
7. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 22/10/17 12:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
11. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ )
 
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 HABILAJ A., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Τετάρτη 25/10/17 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
14. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τετάρτη 25/10/17 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
15. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 25/10/17 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
 
16. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη 25/10/17 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
17. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη 25/10/17 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
18. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 25/10/17 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)

Related posts

Τα σημερινά (4/12/19) αποτελέσματα Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ

Abola Newsroom

Στο «-1» από την «κορυφή» ο Εθνικός

Nάσος Φακίδης

Νικητής του αγώνα η «Προσφορά και ο Εθελοντισμός! » στον φιλανθρωπικό ποδοσφαιρικό αγώνα μεταξύ των « Εθελοντών Αχαρνών Θρακομακεδόνων Αρχέλαου» και τη «Μικτή βετεράνων του Αχαρναικού Διεθνών και ηθοποιών »: Γράφει η Βίκυ Νικολάκου (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3