16.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλήματος (29/10 και 30/10) αλλά και του Κυπέλλου (25/10 και 1/11) στον Πειραιά

Το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλήματος για το διήμερο (29/10 και 30/10) αλλά και του Κυπέλλου (25/10 και 1/11) στον Πειραιά έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/10/17 12:30    
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/10/17 12:30    
3. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/10/17 12:30    
4. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00    
5. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/10/17 15:00    
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Δευτέρα 30/10/17 14:45    
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δευτέρα 30/10/17 16:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/10/17 12:00    
9. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/10/17 12:30    
10. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00    
11. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:30    
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:30    
13. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:30    
14. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:30    
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Τετάρτη 25/10/17 15:30    
16. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Τετάρτη 01/11/17 15:00    
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Τετάρτη 01/11/17 15:00    
18. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 01/11/17 15:30    
19. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 01/11/17 15:30    
20. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 01/11/17 15:30    
21. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 08/11/17 15:30    
22. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 08/11/17 15:30  

Related posts

Με Γιώργο Τσιριγώτη στην τεχνική της ηγεσία η Κύπρος Κορυδαλλού

Abola Team 2

Την εταιρεία ΥΦΑΝΤΗΣ για την χορηγία ευχαριστεί ο ΑΣ Ποντίων

Abola Team 3

«Βαθμός» στου Ρέντη για Ίκαρο

Nάσος Φακίδης