12.6 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΑ

Για τα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (28/10 και 29/10) ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
2. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
6. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
10. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
13. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
16. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
18. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
19. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 29/10/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
21. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
23. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΩΤΗ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΩΤΗ Α.  
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΕΤΣΗ Μ.  
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/10/17 16:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
37. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.  
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
40. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Abola Team

Πρωτοποριακή κίνηση από τον Χαραυγιακό…

Abola Team