20 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΔΑ και οι διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10)

Η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΔΑ αποφάσισε τα εξής:

ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ : 1) ΤΣΑΦΤΑΡΙΔΗΣ Σ – 1363380- ΖΩΦΡΙΑ -1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10 ΕΥΡΩ 2) COCI V- 1454270- MIMAS MIKRAS/KH – 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ +20 ΕΥΡΩ 3) ΓΕΓΕΣ ΧΡ – 1147984- ΖΩΦΡΙΑ – 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10 ΕΥΡΩ 4) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α – 1276116 – ΣΚΟΡΠΙΟΣ – 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10 ΕΥΡΩ 5) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ – 1346530 – ΛΕΩΝ – 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10 6) ΛΙΒΑΔΑΣ Μ – 1430475 – ΚΡΙΟΣ – 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10 ΕΥΡΩ 7) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α – ΠΑΟΚ – 1179299 – 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10 ΕΥΡΩ ——————–ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ : 1) ΜΟΝΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΖΩΦΡΙΑ – ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΓΡΑΦ.ΣΤΟ Φ.Α.ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΤΗΣ 25/10/2017 2) ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΒΑΣ – ΠΡ.ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΓΡΑΦ.ΣΤΟ Φ.Α. ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΤΗΣ 25/10/2017 ΚΟΝΤΟΛΕΜΑΚΗΣ Σ – ΕΚΠΡ. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΥ – ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΓΡΑΦ.ΣΤΟ Φ.Α. ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΤΗΣ 21/10/2017 ————————————- ΠΟΝΕΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ : 1) ΜΑΜΑΛΗΣ – ΕΚΠΡ.ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – 10 ΗΜΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ +30 ΕΥΡΩ 2) ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ Γ- ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠ. ΑΤΤΑΛΟΥ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – 10 ΗΜΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ +30 ΕΥΡΩ.

Επίσης για τα ματς του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
 
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
3. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
 
4. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 HABILAJ A., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
5. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
 
7. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
9. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 HABILAJ A., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
 
11. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18 <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Τετάρτη 01/11/17 15:30    
14. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 01/11/17 15:30    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΒΥΖΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 29/10/17 10:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
16. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
17. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
18. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.

Related posts

ΕΠΣΔΑ: Το σημερινό (9/2) πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΔΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

Nάσος Φακίδης

Ανατροπή «Λεόντων» στην Ελευσίνα

Nάσος Φακίδης