17.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (28/10) στα ματς πρωταθλήματος Α’ και Β’ κατηγορίας στην ΕΠΣΑ

Στους αγώνες πρωταθλήματος που έγιναν σήμερα Σάββατο 28/10 στην ΕΠΣΑ σε Α’ και Β’ κατηγορία όπως και στα ματς υποδομής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-5
12. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 2-8
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-1
15. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-3
17. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΩΤΗ Α. 0-0
18. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-2
19. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/10/17 16:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-4
21. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-1
Νέων 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/10/17 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-2
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
24. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/10/17 18:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Νέων 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/10/17 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-2
26. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 28/10/17 17:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
27. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/10/17 18:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
28. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/10/17 18:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/10/17 15:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 18:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/10/17 15:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-5
32. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/10/17 17:30 ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
33. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 17:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.

Related posts

Ηλεκτρικοί… πάγκοι στα νότια προάστια έρχονται και άλλες αποχωρήσεις!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ρηγόπουλος (Παπάγος):”Ήμασταν απόλυτα συγκεντρωμένοι”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Παναγιωτάκης Σταύρος (Άτταλος): “Έχουμε ισάξιους παίκτες”

Κωνσταντίνος Ράπτης