0.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα της Κυριακής (29/10) στην Α’ Πειραιά

Στα παιχνίδια της Κυριακής(29/10) στην Α’ Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/10/17 12:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-1
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/10/17 12:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-1
3. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/10/17 12:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-0
4. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 4-0
5. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-4
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/10/17 12:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-2
7. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/10/17 12:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2
8. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-2
9. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 2-0
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:30 ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
11. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-0
12. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-0
Παιδικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/10/17 10:00 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 6-0

Related posts

Δικαίωση του Abola.gr: Η ΕΠΣ Πειραιά κάνει λόγο για την άνοδο και των δύο πρωταθλητών από την δική της Ένωση, την ΕΠΣ Αθήνας και την ΕΠΣ Μακεδονίας

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στον Πειραιά και η ενημέρωση της Ένωσης για τις μεταγραφές, τις διεθνείς μεταγραφές και τις υποσχετικές και για τις ποινές σε παίκτες και παράγοντες

Abola Team 3

Συγκέντρωση η Επιτροπή Υποδομών της ΕΠΣ Πειραιά για τις νέες ενιαίες ηλικιακές κατηγορίες

Abola Team 3