10.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/11/17 15:00    
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00    
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00    
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00    
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 04/11/17 15:00    
11. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 15:00    
12. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 15:00    
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00    
14. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/11/17 15:00    
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/11/17 15:00    
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
19. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/11/17 11:00    
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/11/17 11:30    
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 12:15    
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00    
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/11/17 15:00    
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/11/17 15:00    
27. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00    
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00    
32. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΒΥΡΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 04/11/17 15:00    
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/11/17 15:00    
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00    
39. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00    
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/11/17 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/11/17 15:00    
42. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/11/17 15:00    
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 09:30    
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/11/17 11:00    
45. ΠΟΨ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:30    
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00    
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 15:00    
49. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/11/17 15:00    
50. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/11/17 09:15    
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΡΟΥΦ Κυριακή 05/11/17 11:30    
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 12:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/11/17 15:00    
56. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 09:15    
57. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/11/17 15:00    
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/11/17 15:00

Related posts

Άτταλος:”Το Σάββατο όλοι δίπλα στην ομάδα μας”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ξέσπασμα και επιστροφή στις νίκες ο Εθνικός Αστέρας

Παντελίδης Mάνος

Τον Μελέτη που έπαιζε στον Ολυμπιακό Λιοσίων απέκτησε η Ανθούπολη

Abola Team 2