8.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα στελέχη της ΕΠΣ Πειραιά στους σημερινούς αγώνες Κυπέλλου, ποινές-απολογίες και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4/11 & 5/11)

*Τους παρακάτω αγώνες της 4ης φάσης του Κυπέλλου Πειραιά θα παρακολουθήσουν μέλη της Ε.Ε. της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ως εξής:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ (ο κ. Λ. Κανδύλης)

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ο κ. Κ. Χολέβας)

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  (ο κ. Στ. Φασουλής)

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ  (ο κ. Ι. Ποντίκης)

ΑΟΑΔ – ΚΑΡΑΒΑΣ (ο κ. Απ. Μαρούλης).

* Στους αγώνες Αμπελακιακός – Προοδευτική & Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός έχουν ληφθεί  αστυνομικά μέτρα τάξης

 

Κλήσεις σε απολογία

Από την Πειθαρχική Επιτροπή καλούνται σε γραπτή απολογία το σωματείο ΑΜΦΙΑΛΗ (αγώνας της 30/10/2017 ΑΜΦΙΑΛΗ – Α.Ε. ΑΙΓΙΝΑΣ), ο προπονητής του σωματείου ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ κ. Β. Ιωαννίδης αναφορικά με δηλώσεις του στις  25/10/2017, καθώς επίσης και το σωματείο ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ για παροχή διευκρινίσεων .

*Τα γραπτά υπομνήματα θα πρέπει να υποβληθούν  στη γραμματεία της ένωσης έως και 3 ημέρες μετά την ενημέρωση των  σωματείων και των εκπροσώπων τους.

 

Ποινές Ποδοσφαιριστών

Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Πρωταθλήματος της 29 & 30.10.2017, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

ΜΙΧΑΗΛΟΣ Π. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 30.10.2017.

ΧΕΛΜΙ-ΡΕΠΑ Α.Α. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ  ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 30.10.2017 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ Π.  ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 30.10.2017.

ΛΕΚΑΚΗΣ Α. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 30.10.2017.

ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ Κ. ΚΑΡΑΒΑΣ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 30.10.2017 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 10€

KORAQI J.  ΑΜΦΙΑΛΗ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 31.10.2017.

Επίσης το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4/11 & 5/11) αλλά και της ερχόμενης Τετάρτης (8/11) στο Κύπελλο Πειραιά έχει ως εξής:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
2. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 05/11/17 11:00    
3. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 12:30    
4. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/11/17 12:30    
5. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/11/17 15:00    
6. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00    
7. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/11/17 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 05/11/17 12:00    
9. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/11/17 12:30    
10. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
11. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
12. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00    
13. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
14. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 06/11/17 16:00    
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 08/11/17 15:30    
16. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 08/11/17 15:30    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
18. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/11/17 10:00    
19. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/11/17 10:00    
20. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/11/17 12:30    
21. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/11/17 12:30    
22. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/11/17 12:30    
23. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
25. ΘΗΣΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 04/11/17 15:00    
26. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
27. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 04/11/17 15:30    
28. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:30    
29. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:30    
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/11/17 12:30    
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 04/11/17 15:30    
33. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/11/17 10:00    
34. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 10:00    
35. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 05/11/17 15:00

 

 

Related posts

Γενικός Αρχηγός στην ΑΕ Σαλαμίνας ο Καρποντίνης

Ρένος Γιαμπουράς

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στους αγώνες της Τετάρτης (9/5) για τα Play-out στην Α’ Κατηγορία, το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (12, 13/5) και τα συλλυπητήρια της Ένωσης στον Μάριο Μπίλιο

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Κυπέλλου ΕΠΣΠ

Παντελίδης Mάνος