13.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (4/11) στην ΕΠΣΔΑ και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Στα σημερινά ματς-Σάββατο 4/11 στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. 1-0
2. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 0-5
3. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-3
4. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ. 1-3
5. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 7-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 HABILAJ A., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18 <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Τετάρτη 01/11/17 15:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 0-4
8. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 01/11/17 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ SPORTLAND Σάββατο 04/11/17 10:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 2-2
10. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 2-3
11. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 04/11/17 11:00 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
12. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/11/17 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 0-3
13. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΒΥΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 04/11/17 17:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/11/17 12:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 1-3
15. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/11/17 19:00 ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 04/11/17 13:30 ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:45 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 2-7
18. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SPORTLAND Σάββατο 04/11/17 12:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-1
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/11/17 17:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:00 ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ. 3-0 α.α.

 

ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ : 1) ΤΣΑΦΤΑΡΙΔΗΣ Σ- 1363380 – ΖΩΦΡΙΑ – 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10 ΕΥΡΩ 2) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. – 1347699- 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ (ΑΡΘ.10 ΠΑΡ.Γ ) 3) ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΗΣ Μ. – 1361380- ΜΙΜΑΣ ΜΙΚ/ΚΗ – 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10 ΕΥΡΩ 4) ΚΟΛΙΟΣ Γ- 1231952 – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – 5 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ +50 ΕΥΡΩ (ΑΡΘ.10 ΠΑΡ.Δ) 5)ΝΟΜΙΚΟΣ Α.- 1143150 – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ +30 ΕΥΡΩ (ΑΡΘΡ.10 ΠΑΡ.Γ) ———————————————————————- ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟΛΟΓΙΕΣ : 1) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΛΕΙΤΑΙ ΣΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 7/11/2017 ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΓΡΑΦ.ΣΤΟ Φ.Α. ΤΗΣ 29/10/2017 . ———————————————————— ΠΟΙΝΕΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ : 1) ΜΟΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ , ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕ ΕΓΓΡΑΦΩΣ ΑΥΣΤΗΡΑ ΕΠΙΠΛΗΞΗ +50 ΕΥΡΩ ΠΡΟΣΤΙΜΟ . 2) ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ +150ΕΥΡΩ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 3) ΚΟΝΤΟΛΕΜΑΚΗΣ ΣΤ . – 10 ΗΜΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ +100 ΕΥΡΩ ΠΡΟΣΤΙΜΟ .

 

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην Α’ κατηγορία ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Τεσσάρα ο Άτταλος Ν. Περάμου, τα αποτελέσματα στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3