7.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (4/11) στην ΕΠΣΑ

Στα σημερινά ματς-Σάββατο 4/11 στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-2
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-0
4. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 2-2
6. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
8. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
9. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 1-1
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-1
12. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 0-0
13. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΒΥΡΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 3-0
16. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-3
17. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-0
18. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π. 2-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-1
20. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-1
22. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-2
23. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α. 3-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
25. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-2
Νέων 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 10:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
28. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/11/17 10:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-3
29. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
30. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Νέων 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
32. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/11/17 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
Νέων 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΙΣΣΑ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
34. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
35. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/11/17 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 04/11/17 20:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 09:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-0
38. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-1
39. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
42. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 04/11/17 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-3
43. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 0-1
44. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/11/17 17:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΡΟΥΦ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/11/17 09:15 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-3
46. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-1
47. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
Νέων 7ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΒΥΡΩΝ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 04/11/17 09:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-2
49. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 10:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-5
50. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 10:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-1
Νέων 8ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/11/17 13:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-0
52. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/11/17 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-1
Παίδων 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/11/17 10:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 4-0
54. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 10:45 ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-4
55. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 19:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/11/17 09:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 10:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 4-0
58. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/11/17 10:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-2
59. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-2
60. ΙΑΣΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 04/11/17 10:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-1
62. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/11/17 13:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 1-4
63. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 14:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
64. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
Παίδων 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 7-0
66. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 04/11/17 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
67. ΒΥΡΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 04/11/17 17:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
68. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 04/11/17 19:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
69. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-5
71. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
72. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 3-1
73. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
74. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 17:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
76. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 04/11/17 18:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
77. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 18:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
78. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 20:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
79. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 20:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/11/17 11:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-3
81. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 11:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 10-0
82. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 12:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-1
83. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/11/17 12:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-3
84. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
86. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 04/11/17 09:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
87. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 12:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-8
88. ΙΑΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 04/11/17 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-2
90. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/11/17 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 1-2
91. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 04/11/17 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 0-0
93. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
94. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/11/17 09:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 10-0
96. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 04/11/17 09:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-4
97. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-2
98. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 12:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
99. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 04/11/17 13:00 ΣΑΡΡΗΣ Α. 2-8
100. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/11/17 10:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
102. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 12:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-4
103. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 04/11/17 13:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 1-3
104. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 1-11
105. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/11/17 16:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-1
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 12:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
107. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/11/17 13:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-1
108. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 13:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-5
109. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/11/17 12:15 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-3
111. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 04/11/17 17:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΠΕΥΚΗ – ΑΕΚ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-3
113. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 10:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-0
114. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΟΨ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 04/11/17 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-1
115. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:15 ΙΣΣΑ Α. 3-1
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 12:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-1
117. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
118. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 18:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 09:15 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-0
120. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/11/17 12:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-3
121. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 13:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-5
122. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
123. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 04/11/17 11:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
124. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/11/17 11:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0

Related posts

Ασταμάτητος Άτταλος

Παντελίδης Mάνος

Στη ρώσικη ρουλέτα αποκλείστηκε ο ΠΑΟ Καματερού (Βίντεο)

Abola Team 3

Eννιά παιχνίδια την Κυριακή 13/9 για το Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team