21.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στην ΕΠΣΑ

Στους αγώνες όλων των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-2
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-2
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-1
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-4
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ. 2-1
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β. 4-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-0
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
11. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 2-2
12. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-2
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-0
14. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-1
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/11/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-0
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
19. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/11/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-4
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/11/17 11:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 12:15 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-2
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-0
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α. 3-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 1-1
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-1
27. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 0-0
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-4
32. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΒΥΡΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 3-0
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-3
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-0
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π. 2-3
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-3
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-0
39. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-1
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-1
42. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 09:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-1
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/11/17 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-4
45. ΠΟΨ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-2
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 05/11/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-1
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-1
49. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/11/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-2
50. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α. 3-0
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/11/17 09:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-3
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΡΟΥΦ Κυριακή 05/11/17 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-1
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-2
56. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 09:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
57. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-2
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-4
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/11/17 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-2
61. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/11/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 5-0
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/11/17 12:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-2
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 05/11/17 15:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-3
64. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-3
Νέων 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 10:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
67. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/11/17 10:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-3
68. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-4
69. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
70. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Α.  
71. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/11/17 17:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
Νέων 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
73. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/11/17 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
74. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/11/17 11:45 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-2
75. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 05/11/17 12:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
76. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 17:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
77. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/11/17 17:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
78. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΙΣΣΑ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-3
80. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 0-3
81. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/11/17 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 4-1
82. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 04/11/17 20:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-0
83. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/11/17 17:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
84. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/11/17 20:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 09:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-0
86. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-1
87. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-2
88. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
89. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 05/11/17 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-2
90. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/11/17 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
Νέων 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
92. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 04/11/17 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-3
93. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 0-1
94. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/11/17 17:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-7
95. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/11/17 18:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΡΟΥΦ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/11/17 09:15 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-3
97. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-1
98. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-0
99. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/11/17 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
100. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/11/17 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
101. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 19:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΒΥΡΩΝ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 04/11/17 09:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-2
103. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 10:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-5
104. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 10:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-1
105. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-3
106. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 05/11/17 11:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-1
107. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/11/17 19:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Νέων 8ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/11/17 13:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-0
109. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/11/17 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-1
110. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 05/11/17 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 3-0
111. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 05/11/17 17:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
112. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/11/17 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/11/17 10:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 4-0
114. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 10:45 ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-4
115. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 19:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
116. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 19:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
117. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 19:30 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/11/17 09:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
119. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 10:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 4-0
120. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/11/17 10:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-2
121. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-2
122. ΙΑΣΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-2
123. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/11/17 10:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-3
124. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 10:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 5-1
Παίδων 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 04/11/17 10:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-1
126. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/11/17 13:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 1-4
127. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 14:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
128. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
129. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 05/11/17 09:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-3
130. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 05/11/17 17:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 7-0
132. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 04/11/17 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 1-1
133. ΒΥΡΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 04/11/17 17:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-4
134. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 04/11/17 19:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
135. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-2
136. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/11/17 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
137. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/11/17 19:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-5
139. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
140. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 3-1
141. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
142. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-2
143. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/11/17 19:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 17:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-2
145. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 04/11/17 18:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
146. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 18:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-0
147. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 20:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 3-1
148. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 20:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-0
149. ΡΟΥΦ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/11/17 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
150. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/11/17 11:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-3
152. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 11:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 10-0
153. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/11/17 12:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-1
154. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/11/17 12:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-3
155. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-2
156. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 17:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
158. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 04/11/17 09:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
159. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 12:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-8
160. ΙΑΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 5-0
161. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 05/11/17 19:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
162. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/11/17 19:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 04/11/17 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-2
164. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/11/17 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 1-2
165. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 04/11/17 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
166. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 09:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 5-1
167. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 05/11/17 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-2
168. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕΚ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/11/17 10:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-12
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 0-0
170. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 5-2
171. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-1
172. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-1
173. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/11/17 17:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
174. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/11/17 18:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
175. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/11/17 18:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/11/17 09:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 10-0
177. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 04/11/17 09:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-4
178. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-2
179. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 12:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
180. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 04/11/17 13:00 ΣΑΡΡΗΣ Α. 2-8
181. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/11/17 10:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
183. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 12:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-4
184. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 04/11/17 13:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 1-3
185. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 1-11
186. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/11/17 16:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-1
187. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/11/17 13:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
188. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/17 12:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
189. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/11/17 13:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-1
190. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 13:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-5
191. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-0
192. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 12:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/11/17 12:15 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-3
194. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 04/11/17 17:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
195. ΡΟΥΦ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/11/17 09:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 6-2
196. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 05/11/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-2
197. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/11/17 19:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
198. ΠΕΥΚΗ – ΑΕΚ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-3
199. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 10:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-0
200. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΟΨ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 04/11/17 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-1
201. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:15 ΙΣΣΑ Α. 3-1
202. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/11/17 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 7-0
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
203. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 12:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-1
204. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-0
205. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/11/17 18:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 12-0
206. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-10
207. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 17:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
208. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/11/17 09:15 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-0
209. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/11/17 12:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-3
210. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 13:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-5
211. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/11/17 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-6
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
212. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 04/11/17 11:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
213. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/11/17 11:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0
214. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 05/11/17 10:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α. 7-2
215. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/11/17 10:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 4-3
216. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/11/17 19:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

Related posts

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1-1: Η συνέντευξη Τύπου

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΛΑΥΡΑ: Απολαυστική συνέντευξη Σκούρα και Πολυμερόπουλου (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Αποτελέσματα στους πρωινούς-Κυριακάτικους (26/3) αγώνες στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3