3.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) σε όλες τις κατηγορίες στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 04/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 04/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-0
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-1
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 05/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
3-2
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 05/11/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 05/11/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
2-0
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 05/11/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
2-2
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Κυριακή 05/11/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-0
Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 04/11/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-1
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-0
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 05/11/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
1-1
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-0
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 05/11/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
3-1
15. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
3-2
16. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-3
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καλάμου Σάββατο 04/11/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
2-2
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κουβαρά Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 04/11/17 15:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
0-0
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αυλώνα Κυριακή 05/11/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
3-2
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-1
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 05/11/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
 
23. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 05/11/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
Α Όμιλος Νέων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.  
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-2
26. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΒΑ Ε. 1-2
27. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Βάρης Σάββατο 04/11/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-1
Β Όμιλος Νέων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 4-1
29. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-0
30. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 04/11/17 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. 3-0
31. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 04/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΑΓΑΤΣΑ Α. 0-5
Γ Όμιλος Νέων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 04/11/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 3-0
33. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 1-2
34. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 04/11/17 10:00    
35. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 04/11/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
Δ Όμιλος Νέων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 04/11/17 09:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-5
37. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 04/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-7
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 04/11/17 10:00    
39. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 2-1
Α Όμιλος Παίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 05/11/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
41. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Κυριακή 05/11/17 10:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
42. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 05/11/17 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-1
43. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 05/11/17 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
44. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Κυριακή 05/11/17 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-0
Β Όμιλος Παίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 05/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 2-3
46. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 05/11/17 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
47. ΜΑΡΚΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 05/11/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
48. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κουβαρά Κυριακή 05/11/17 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 0-3
49. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 05/11/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-2
Γ Όμιλος Παίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 05/11/17 00:00    
51. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 05/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-4
52. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Δροσιάς Κυριακή 05/11/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 2-2
53. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Κυριακή 05/11/17 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ. 0-2
54. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 05/11/17 10:00 ΜΑΝΑΛΗΣ Α.  
Δ Όμιλος Παίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 05/11/17 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 4-0
56. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 05/11/17 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 0-1
57. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 05/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 5-0
58. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 05/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-3
59. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 05/11/17 11:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 7-1
Α Όμιλος Παμπαίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 2-7
61. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 04/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 9-0
62. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-3 α.α.
63. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βούλας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-3
64. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 04/11/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-6
Β Όμιλος Παμπαίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca Αrena Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 7-4
66. ΜΑΡΚΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 04/11/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-3
67. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 04/11/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 0-6
68. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βoca Αrena Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 1-5
69. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. 0-3
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-1
71. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 7-1
72. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Άνοιξης Σάββατο 04/11/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 4-0
73. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 04/11/17 11:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
75. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 3-0
76. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 04/11/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 8-0
77. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 04/11/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-3
78. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 04/11/17 13:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-2
Α Όμιλος Junior
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 05/11/17 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
80. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 05/11/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 2-6
81. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 05/11/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 4-3
82. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 05/11/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
83. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 05/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-0
Β Όμιλος Junior
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Planet Cosmos Κυριακή 05/11/17 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 7-4
85. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 05/11/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 0-4
86. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 05/11/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 3-1
87. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γέρακα Κυριακή 05/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
88. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Κυριακή 05/11/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
Γ Όμιλος Junior
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 05/11/17 10:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-5
90. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 05/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 2-2
91. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Ανθούσας Κυριακή 05/11/17 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
92. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 05/11/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
93. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 05/11/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 0-2
Δ Όμιλος Junior
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 05/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
95. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 05/11/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
96. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 05/11/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
97. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 05/11/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 6-0
98. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 05/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-9

Related posts

ΑΟ Σταματάς φιλοξενώντας στις εγκαταστάσεις του.. την ιστορική γειτονική ομάδα του Αγίου Στεφάνου

Abola Team 2

Στην αντεπίθεση ο ΑΠΟ Νικολακάκης: Ανανέωσαν οι Κώστας Βρεττός, Μπριάνας, Γιώργας, Κελεπούρης, Γ. Πιτσούνης, Τ. Νίκας-Προωθήθηκαν οι Αλ. Παπαδόπουλος, Γεωργίου, Σοφιανός, Κωτσόπουλος, Ρέππας-Θ. Νικολακάκης: Πάμε για άνοδο

Abola Team 3

Κοπή πίτας την Παρασκευή 2/2 η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΑΝΑ και ο Σύνδεσμος Διαιτητών

Abola Team 3