3.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές 6ης, 8ης & 9ης αγωνιστικής στα ματς της Κυριακής (12/11) στην Γ’ Εθνική

Δείτε ποιοι θα είναι οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής (όμιλοι 1, 5, 6, 7, 8), της 8ης αγωνιστικής (όμιλοι 3, 4) και της 9ης αγωνιστικής (όμιλος 2).

Να σημειωθεί ότι όλες οι αναμετρήσεις θα γίνουν την Κυριακή 12/11 και με ώρα έναρξης στις 15:00, εκτός από το ματς του Διαγόρα με τον ΑΟ Ζευγολατιό που θα ξεκινήσει μία ώρα νωρίτερα και το παιχνίδι ΝΠΣ Βόλος-Αμβρυσσέας Δίστομου που θα γίνει το Σάββατο (15:00).

Πατήστε για να δείτε τους ορισμούς των διαιτητών από την ΚΕΔ ΕΔΩ

Oi διαιτητές ας 5ο, 7ο και 8ο όμιλο:

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Μπαϊρακτάρης, Ματσούκας-Κολιάκος (Αθηνών)

ΕΘΝΙΚΟΣ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Κατόπης, Γουρνιάς-Χριστόπουλος (Σάμου, Ανατολικής Αττικής-Ανατολικής Αττικής)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ: Μπουτσίκος, Κουφος-Μιχτατίδης (Μακεδονιας)

ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ-ΡΟΔΟΣ: Νταουλας, Καντανολέων-Ντζουροπάνος (Δυτικής Αττικής)

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ: Δραγάτης, Βιντσεντζάτος-Χοικας (Ανατολικής Αττικής)

 

 

7ος ΌΜΙΛΟΣ

 

ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ: Χαλδαίος, Βαξαβανέλλης-Μαχαίρας Κ. (Αθηνών)

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΤΡΙΓΛΙΑ: Ανδριανός, Βασιλόπουλος-Ζούλης (Αχαϊας)

ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ: Καρυοφύλλης, Φαγκρίδας-Παγουρτζής (Πειραιά)

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ: Αλιάγας, Μουτάφης-Νατσιόπουλος (Δυτικής Αττικής, Κυκλάδων-Δυτικής Αττικής)

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ: Φωτόπουλος, Καφρίτσας-Κωστούλας (Αθηνών)

 

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ: Πόγκας, Χατζηκαμαγιάννης, Δέλχας (Εύβοιας)

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΠΟΑ:Αντωνίου, Γκόντα-Σπάρταλης (Ανατολικής Αττικής, Ανατολικής Αττικής-Δωδεκανήσου)

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ: Μπαλαχούτης, Κεφαλιάκος-Καλορογιάννης (Πειραιά, Πειραιά-Κυκλάδων)

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ: Πατεμτζής, Μαυραντωνάκης-Σφακιανάκης (Ηρακλείου)

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-ΚΗΦΙΣΙΑ: Κρασαγάκης, Μαυρουδής-Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

 

 

Related posts

Αρχίζουν τα βάσανα για τους «τοξοβόλους» του Ιάλυσου

Abola Team 2

Ο Παπαευθυμίου το νέο απόκτημα του Φωστήρα

Abola Team 2

Ανανέωσαν Στεφανόπουλος και Ντάζος στην Αχαϊκή

Abola Team 2