7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 8/11) και οι κλήσεις στις Μικτές στην ΕΠΣΔΑ

Για τους αγώνες του Κυπέλλου (Τετάρτη 8/11) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18 <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 08/11/17 14:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Τετάρτη 08/11/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
 
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Τετάρτη 08/11/17 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., HABILAJ A.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
4. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 08/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
5. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη 08/11/17 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Τετάρτη 08/11/17 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

 

 

Εξάλλου έγιναν οι εξής κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων για τους αγώνες της Τετάρτης 8/11 με τις αντίστοιχες της ΕΠΣΑΝΑ:

ΕΝΟΨΕΙ ΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ Ε.Π.Σ. ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 8-11-2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 10.00΄ ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ (ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 69 – ΕΛΕΥΣΙΝΑ ) ΩΣ ΕΞΗΣ : ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ : ΕΛΑΝΟΓΛΟΥ, ΖΟΥΜΠΛΙΟΣ, ΜΠΑΣΑΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ, ΣΤΑΘΗΣ (ΑΣΤ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ, ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Α.Ε. ΖΕΦΥΡΙΟΥ) ΧΥΤΑΣ, ΤΑΣΙΝΟΣ, ΚΑΣΤΑΝΗΣ, ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ), ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ, ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΔΗΜ., ΑΛΑΜΑΝΟΣ (ΒΥΖΑΣ), ΧΩΜΑΤΙΑΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ), ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ – ΩΡΑ 13.30΄ : ΜΥΡΤΑΪ, ΜΥΛΩΝΑΣ (Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ) ΦΙΛΗΣ, ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΔΗΜ., (ΒΥΖΑΣ), ΛΩΛΟΣ, ΓΕΛΑΓΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ, ΤΖΕΛΕΠΗΣ. ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ (ΛΕΩΝ), ΕΡΜΠΑΛΙΔΗΣ (ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ) ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ (ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ), ΜΑΧΛΗΣ, (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΚΑΣΣΟΣ, ΜΑΥΡΙΔΗΣ, ΜΑΡΠΙΝΗΣ, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ). . ΠΡΟΣΟΧΗ :ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ – Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ Υ Π Ο Χ Ρ Ε Ω Τ Ι Κ Η.-

 

Related posts

Αρχαιρεσίες 26/6 στον Αίαντα Παραλίας Ασπροπύργου

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Μοιρασιά στην Ζωφριά!

Abola Team