13.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου (8/11) με τους διαιτητές και τους παρατηρητές αλλά και του Σαββατοκύριακου (11 και 12/11) στον Πειραιά

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Τετάρτης 8/11 για το Κύπελλο Πειραιά μαζί με τους διαιτητές και τους παρατηρητές αλλά και του Σαββατοκύριακου 11/11 και 12/11 για τα πρωταθλήματα στον Πειραιά έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 11/11/17 15:15    
2. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/11/17 12:30    
3. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/11/17 13:30    
4. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00    
5. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00    
6. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00    
7. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:15    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 11/11/17 15:00    
9. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00    
10. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 11/11/17 15:15    
11. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/11/17 12:30    
12. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/11/17 15:00    
13. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 08/11/17 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
16. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ (4ος Διαιτητής: ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ. – β Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ Σ.) ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 08/11/17 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:15    
18. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:15    
19. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/11/17 10:00    
20. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/11/17 12:30    
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
22. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
23. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:30    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00    
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:15    
26. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/11/17 10:00    
27. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 12:30    
28. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 12:30    
29. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/11/17 12:30    
30. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/11/17 12:45    
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00    
32. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 12/11/17 10:00    
33. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/11/17 10:00    
34. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/11/17 10:00    
35. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/11/17 10:30

Related posts

Ο Εθνικός Πειραιά 3-1 την ΑΕ Μοσχάτου στο Κύπελλο

Abola Team 3

Έπιασε δουλειά ο Δημήτρης Βουτσινάς στον Αίαντα Σαλαμίνας

Abola Team 3

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom