2.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 αλλά και του Κυπέλλου 15/11 στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 για τα πρωταθλήματα αλλά και του Κυπέλλου 15/11 στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

47ο ΚΥΠΕΛΛΟ – Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 15/11/17 14:30    
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00    
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00    
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 12/11/17 15:00    
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00    
7. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/17 15:00    
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 12/11/17 15:00    
9. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00    
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/11/17 15:00    
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00    
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00    
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00    
15. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΥΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00    
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00    
17. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00    
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 15:00    
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/11/17 11:00    
21. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 11:00    
22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/11/17 11:00    
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
25. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00    
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00    
28. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 15:00    
29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00    
30. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00    
31. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
32. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00    
33. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 12/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00    
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00    
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00    
37. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 11/11/17 15:00    
38. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/11/17 11:00    
39. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00    
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00    
41. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00    
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 15:00    
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 09:30    
45. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/11/17 11:00    
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/17 12:00    
47. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 12:00    
48. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00    
50. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00    
51. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/11/17 11:00    
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/11/17 11:00    
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/11/17 11:00    
54. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 12:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/11/17 15:00    
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 09:00    
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00    
58. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/11/17 15:00    
59. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00    
60. ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00    
62. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00    
63. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/17 09:00    
64. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 11:00    
65. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00    
66. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12/11/17 15:00

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

«Διαζύγιο» με Στουραϊτη ο Ήφαιστος Περιστερίου

Kώστας Παλαιολόγος

Βαρύ το πένθος στον Απόλλωνα Χαλανδρίου από την απώλεια του προέδρου του συλλόγου Αντώνη Μαραγκουδάκη

Abola Team 2